تعمیر پرینتر - تعمیر چاپگر

تعمیر پرینتر و چاپگر

تعمیر پرینتر و چاپگر : شرکت امداد رایانه با سالها سابقه در تعمیر پرینتر و تعمیر چاپگر و نیز شارژ کارتریج با کادری مجرب و متخصص در سریعترین وقت ممکن خدماتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد.

تعمیرات پرینتر در محل به همراه شارژ کارتریج در محل یکی دیگر از خدمات ارائه شده از سوی مرکز تعمیرات امداد رایانه می باشد.

سرویس تعمیرات پرینتر در محل جهت آن دسته از کاربرانی متناسب میباشد که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نمیتوانند دستگاه خود را حتی برای چند ساعت به تعمیر گاه بفرستند. و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیرات , در محل مورد نظر حضور یابند سرویس تعمیر در محل به ویژه در مورد دستگاه هایی اِعمال میگردد که دارای وزن و ابعاد بالایی هستند.

برای مثال تعمیرات دستگاه هایی چون پرینترهای چندکاره، دستگاه های فتوکپی و … در غالب موارد با استفاده از سرویس تعمیر در محل انجام می پذیرد.

بدیهی است جابجایی و حمل این دستگاه ها و انتقال آنان به تعمیرگاه امکانپذیر نیست و می بایست خدمات دارای ارتباط با تعمیر آنان در محل انجام شود.

تعمیر پرینتر و چاپگر

سرویس تعمیر پرینتر و چاپگر

هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیر پرینتر و چاپگر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار بمنظور یافتن تعمیرگاه متناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

در صورت نیاز به این سرویس کافی میباشد تا از راه راههای ارتباطی ثبت شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیرات پرینتر و چاپگر  را درج کنید. تعمیرات پرینتر، تعمیرات فتوکپی، تعمیرات فکس,تعمیرات اسکنر .. برخی از خدمات ارائه شده در تعمیر گاه مرکزی امداد رایانه میباشد که با استفاده از سرویس تعمیر در محل انجام می پذیرند.

یکی از خدماتی است که برای کاربرانِ امروزیِ صنعتِ چاپ، زیاد لازم و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ لازم از آن روی که ابعاد سیستم‌های چاپ امروزی (نظیر دستگاه‌های فتوکپی، دستگاه‌های چندکاره و …) تقریباً به قدری میباشد که حمل و جابجایی آن‌ها را دشوار ساخته میباشد.

و گاه کاربر را علاوه بر صرف وقت طولانی، متحمل هزینه‌هایی جهت تهیۀ وسیلۀ نقلیۀ متناسب می‌سازد. از این‌روست که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند کارشناس تعمیر، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را به عاقبت رساند.

تعمیر پرینتر و چاپگر

مزایای استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر و چاپگر در محل به همراه شارژ کارتریج در محل عبارتند از:

در تعمیرات پرینتر در محل محدودیتِ عملیاتی وجود ندارد .و کارشناسان اعزامی به سبب در اختیار داشتن مجموعه‌ای از ابزارآلات تخصصی و عمومی تعمیر و ترمیم قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که امکان دارد در هر ۱ از محصول های این برند درست کردن شده باشند.

ابزارآلات تخصصی به‌کارگرفته شده به کارشناسان این امکان را می‌دهند تا ضمن عیب‌یابی درست و تشخیص علت اصلی اختلال، اقدامات تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را اعمال نمایند.

نکته قابل توجه:

لازم به ذکر میباشد که خدمات تعمیر پرینترهای hp در محل به همراه تعمیر پرینترهای کانن / تعمیر پرینترهای اپسون و تعمیر پرینترهای canon شرکت امداد رایانه به نحوی می باشد که پایان مناطق تهران را تحت پوشش قرار می دهد.

و به هیچ وجه محدودیت جغرافیایی ندارد.مرکز تعمیرات امداد رایانه با تجهیز کامل کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز بازار، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای بازار فراهم گشته است.

مرکز تعمیرات امداد رایانه با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات گوناگون ارائه شده میباشد.در این مرکز، در سعی میباشد تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویسهای لازم را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند.
تمرکز عمده این مرکز بر ارائه تخصصی ترین خدمات دارای ارتباط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقاء، راه اندازی و سرویس رایانه و ماشینهای اداری، شبکه و ارتباطات، تمامی تولیدات سخت افزاری و ارائه خدمات دارای ارتباط با حوزه آموزش میباشد.ضروری به ذکر میباشد .که مواد مصرفی استفاده شده در تعمیرات و یا شارژ کارتریج ازنوع اصلی و با کیفیت گرید Aمیباشد.

تعمیر پرینتر و چاپگر به همراه خدمات شارژ کارتریج پرینتر

تعمیرات پرینتر و چاپگر تنها یکی از خدمات ارائه شده دراین مرکز است .و شما کاربران گرامی میتوانید جهت آشنایی هر چه بیش با کادر فنی این مجموعه، وهمچنین خدمات ارائه شده در این مرکز می توانید با همکاران ما در این زمینه مشاوره داشته باشید.

و یا از راه راههای ارتباطی ثبت شده در این وبسایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

تعمیر پرینتر - تعمیر چاپگر

خدمات دارای ارتباط با تعمیرات دستگاه پرینتر که در مرکز تعمیرات امداد رایانه ارائه می گردند عبارتند از:

تعمیر و سرویسهای دوره ای پرینترهای جوهر افشان

تعمیرو سرویس های دوره ای پرینتر لیزری سیاه و سفید

تعمیر و سرویسهای دوره ای پرینتر لیزری رنگی

تعمیرو سرویسهای دوره ای پرینتر چند کاره

تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر قابل‌حمل

تعمیروسرویسهای دوره ای پرینتر ۳ بعدی

تعمیر تلویزیون و مانیتور و ماشین آلات اداری – نمایندگی رسمی مادیران و ایکس ویژن

ارائه کلیه خدمات دارای ارتباط با دستگاه های پرینتر با استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر

ارائه تخصصی ترین خدمات دارای ارتباط با بهسازی، ترمیم، ارتقاء، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات

تعمیر پرینترهای hp در محل به همراه تعمیر پرینترهای کانن/تعمیر پرینترهای اپسون و تعمیر پرینترهای canon

قطعاتی که در هنگام تعمیر پرینتر و چاپگر امکان تعویض و یا سرویس دارند:

تمامی دستگاه های چاپ دارای قطعاتی هستند که این قطعات در اکثر موارد بالای ۹۹% در همه مدل ها موجود هستند .اما تفاوت این قطعات در خصوصیات فیزیکی این دستگاهها می باشد.

این قطعات گاهی اوقات با کارکرد فراوان امکان دارد مستهلک شوند.از جمله قطعاتی که در هنگام تعمیر پرینتر و چاپگر نیاز به تعویض دارند می توان به :کاغذ کش دستگاه یا در اصطلاح پیکاپ اشاره کرد. از دیگر قطعات می توان به فیلم فیوزینگ.پرس فیوزینگ،لیزر،و دیگر قطعات اشاره کرد.در اکثرمواقع در تعمیر پرینتر و چاپگر قطعات کاغذ کش و فیلم نیاز به تعویض دارند.

فیوزینگ چیست و نقش فیوزینگ در فرایند پرینت چطور است؟

اگر به فرآیند چاپ متون خود در پرینتر خود دقت کرده باشید حتما خواهید دید که در عرض چند ثانیه ۱ کاغذ از میان پرینتر عبور می ‎کند و بعد از عبور از قطعات داخلی پرینتر و با درست کردن فعل و انفعالات مورد نیاز متون و اشکال گرافیکی، با کیفیت بالا روی آن چاپ میشوند.

پرینتر دستگاهی میباشد که از قطعات و مجموعه های مختلف ساخته شده میباشد. فیوزینگ یکی از این قطعات میباشد و نقشی حیاتی در فرآیند چاپ ایفا می ‎کند. فیوزینگ‌همان جایی میباشد که در آن تونر ذوب و فشرده می ‎شود و بعدا بعد از آن به یاری گرما بر روی کاغذ قرار می ‎گیرد.

تعمیر پرینتر و چاپگر

فیوزینگ معمولا یکی از قطعات اصلی هر پرینتر می باشد.و شامل قطعاتی میباشد که میبایست هر چند زمان یکبار تعویض شوند.

اگر به یک مونتاژ فیوزینگ پرینتر نگاه نمایید، ۲ غلتک گرمایشی میبینید. (بعضی از آنان امکان دارد ۱ پوشش نازک فلزی قابل انعطاف هم داشته باشند). به همین دلیل میباشد که هنگامی کاغذهای چاپ شده از سینی خارج می شود کمی گرم به پیشنهاد میرسد ،با این حالا، فیوزینگ بیش از آن مهم میباشد که با چشم دیده می ‎شود.

عملیات فیوزینگ

عملیات فیوزینگ یک فرآیند پیچیده و دقیق برای فشردن تونر روی کاغذ میباشد. فشردن تونر به یاری گرما و همراه با قطعات مکانیکی و الکتریکی دیگر انجام می ‎گیرد.مهم ترین قطعه در سیستم فیوزینگ هیتر می باشد که نقش بسزایی را در فرایند چاپ ایفا می کند.در کل قطعات موجود در هر فیوزینگ به ترتیب اهمیت در ذیل بیان میشوند:

۱-هیتر:که این قسمت فرایند گرم شدن فیوینگ را بر عهده دارد و با توجه به مداری داخلی میتواند دمای مورد نیاز فیوزینگ را درست کردن نماید.این قطعه در فرایند تعمیر پرینتر و چاپگر کمتر نیاز به تعویض دارد.
۲-فیلم فیوزینگ:این قطعه هم یکیاز قطعات یک فیوزینگ می باشد که بعد از مدتی با درست کردن شیار و یا پارگی میبایست تعویض شود.
۳-پرس فیوزینگ:این قطعه هم وظیفه پرس تونر بر روی کاغذ را بر عهده دارد وکمتر نیاز به تعویض دارد مگر این که بوسیله جسم خارجی دچار پارگی شده باشد.

بوش پرس:که وظیفه فیکس نمودن میله پرس را دارد.

امداد رایانه به عنوان بزرگترین مرکز خدمات در زمینه تعمیر پرینتر و چاپگر به شما این اطمینان را می دهد که بعد از ورد دستگاه شما به مرکز تعمیرات جهت تعمیر در کمتر از چند ساعت دستگاه شما تعمیر و بعد از هماهنگی های لازمه به محل شما فرستادن می شود.

لازم به ذکر میباشد که در برخی موارد ضروری میباشد دستگاه بعد از انجام فرایند تعمیر به مدت چند ساعت به صورت آزمایشی در شرکت بماند تا در مدت وقت های معین تست های مشخصی گرفته شود.در این حالت چنانچه دستگاه دارای مشکلاتی باشد که در هنگان تعمیر آشکار نباشد این مشکلاتی شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام می شود.

تعمیر پرینتر - تعمیر چاپگر

هزینه های مصوبه جهت تعمیر و سرویس انواع ماشینهای اداری:

ضروری به ذکر میباشد که مشتریان عزیز در جریان باشند که این مجموعه دارای مجوز های معتبر از مراجع مربوطه می باشد.لذا تمامی قیمتها جهت انجام خدمات تعمیر پرینتر و چاپگر و هم چنین شارژ کارتریج ذیل اتحادیه می باشد.هم چنین جهت این خدمات در محل شما به هیچ وجه قیمت ای بابت ایاب و ذهاب گرفته نمیشود.

_گستردگی طیف وسیعی از خدمات در زمینه ماشینهای اداری :

از جمله فروش انواع پرینتر در برندهای hp، canon، samsung،panasonic با قیمتهای متناسب و هم چنین گارانتی های معتبر در سرتاسر کشور،فروش انواع کارتریج و موادمصرفی از جمله تونرهای مخصوص شارژ کارتریج جهت استفاده در انواع پرینتر و هم چنین دستگاه های کپی،شارژ کارتریج و هم چنین تعمیرات چاپگر(پرینتر) و هم سرویس و نگهداری این دستگاه ها ضروری به ذکر میباشد که تعمیر پرینتر و چاپگر در مدل های hp و canonدر محل مشتری انجام می گیرد

ارائه برترین هزینه با گارانتی های معتبر:

شرکت امداد رایانه تابع اتحادیه فناوران رایانه تهران می باشد.لذا این مجموعه قیمتهای مصوب و هم ذیل پیشنهاد اتحادیه را اعمال می کند.شما مشتریان عزیز می توانید جهت دریافت هزینه در موارد بالا با این مجموعه تماس گرفته و نسبت به دریافت هزینه جهت خدمات موردنظر اقدام فرمایید.
_تضمین برترین هزینه و برترین کیفیت و خدماتی متمایز:(BEST PRICE)

تعمیر انواع پرینترو چاپگر

تعمیرات پرینتر اچ پی

اگر دنبال تعمیر پرینتر اچ پی خود بصورت تخصصی هستید، نمایندگی مجاز تعمیرات پرینتر در مرکز امدادرایانه (تعمیریها)، با کیفیت ترین سرویسها را به شما ارائه میدهد. چاپگرها بدون توجه به برندشان معمولا مشکلاتی دارند که کاربران قادر به برطرف نمودن آنان نیستند. مثلا امکان دارد در حین کار و در حالی که برق و اتصالات سالم هستند، دستگاه بصورت ناگهانی خاموش شود.

روشن نشدن یا کار نکردن هم مساله دیگری میباشد که باعث نگرانی کاربران میشود. تداوم این ایرادها منجر به خرابی بیش دستگاه و حتی از کار افتادن قطعات آن میشود. بنابراین بهتر میباشد از یک تعمیرکار ماهر یاری بگیرید تا دستگاه کپی شما را بررسی کرده و اقدامات ضروری را برای رفع مشکلات و ترمیم بخش های آسیب دیده انجام دهد. تعمیرات پرینتر اچ پی در مرکز تعمیر تلویزیون و ماشین های اداری امدادرایانه (تعمیریها) بوسیله تکنسین های با تجربه و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام میشود.

تعمیر پرینتر و چاپگر


برای دریافت فایل پی دی اف (PDF) مطلب فوق (تعمیر پرینتر و چاپگر) روی این لینک کلیک کنید.

تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ها و چاپگر ها با استفاده از قطعات اصل و اورجینال در مر کز تعمیر تلویزیون و ماشین های اداری تعمیریها.

مطالب مرتبط :

11 نظر

 • عباس هامون

  مهندس جان عالی بود

 • بهرام طاهری

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 • بهاور

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟

 • عبدالحسین کشاورز

  مرسی

 • یدالله زنگنه

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 • بهزاد قشقایی

  مطالب بیشتری بنویسین لطفا

 • وحید مومنی

  منابع این مطلب کجاست؟

 • اسماعیل امیری

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • رمضان اسلامی

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • مجید شاکری

  مقالاتتون عالین واقعا!

 • یدالله صادقی

  سلام عالی بود

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *