تعویض قطعات تلویزیون

تعویض قطعات تلویزیون

تعویض قطعات تلویزیون : در روند تعمیرات، تعویض قطعات تلویزیون اصولاً آخرین راهکار مورد استفاده تعمیرکاران است. به عبارتی دیگر سعی تعمیرکاران بر آن میباشد تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی تلویزیون خودداری کرده و آنان را تعمیر کنند؛ لیکن در شرایطی که خرابی قبل آمده در قطعه، به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر و ترمیم آن وجود نداشته باشد،

تعمیرکاران تلویزیون، ناچار به تعویض قطعات خواهند بود. در ارتباط با تعویض قطعات تلویزیون آنچه که میبایست مورد توجه قرار بگیرد، استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی است. در صورتی که امکان دسترسی به قطعات اصل وجود نداشته باشد،

بهتر است در صورت اجازۀ صاحب دستگاه، از قطعاتی استفاده شود که سازگاری و کیفیت آنان در طول تجربه کاری تعمیرکار، به اثبات رسیده باشد. بعلاوه عملیات دارای ارتباط با تعویض قطعات تلویزیون می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که تخصص و مهارت ضروری را داشته باشند.

تعویض قطعات تلویزیون

تعویض قطعات تلویزیون
خدمات واحد تعویض قطعات تلویزیون

سرویس‌های ارائه شده در واحد تخصصی تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون منحصر به دستگاهی خاص نیست و کلیه برندهای تلویزیون را شامل می‌گردد. کاربران کلیه برندهای تلویزیون اعم از سامسونگ، ال جی، سونی، دوو و … می‌توانند در گونه بروز خرابی در دستگاه مورد استفاده‌شان، به مرکز تعمیر تی وی مانیتور مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی دارای ارتباط با تعویض قطعات تلویزیون را دریافت نمایند. قطعات ارائه شده در این مرکز منحصر به مدل خاصی از تلویزیون نیست و کلیه مدلها اعم از ال ای دی، ال سی دی، پلاسما، اولد و …. را شامل می‌گردد.

برخی از خدمات ارائه شده در واحد تعویض قطعات تلویزیون عبارت میباشد از:

تعویض برد اینورتر انواع تلویزیون
تعویض مین برد انواع تلویزیون
تعویض برد پاور انواع تلویزیون
تعویض برد تیکان انواع تلویزیون
تعویض لامپ انواع تلویزیون
تعویض پایه انواع تلویزیون

تعویض آی سی انواع تلویزیون
تعویض اپتیک انواع تلویزیون
تعویض ترانزیستور انواع تلویزیون
تعویض دیود و پل دیود انواع تلویزیون
تعویض های ولتاژ انواع تلویزیون
تعویض کوئل و چوک انواع تلویزیون

فروش قطعات تلویزیون

بدیهی میباشد پس از طی عمر مفید دستگاه‌های تلویزیون، برخی از قطعات آنان به دلیل استهلاک، عدم استفاده درست، اتفاقات پیش‌بینی ناپذیر و مواردی از این دست دچار اشکال و خرابی گردند. از همین رو نمایندگی فروش تی وی مانیتور، بخش‌هایی از مجموعه خویش را به فروش قطعات تلویزیون اختصاص داده میباشد.

در این بخش‌ها کلیه قطعات و لوازم جانبی‌ایی که امکان دارد کاربران انواع دستگاه تلویزیون به آنان نیاز بیابند، عرضه شده میباشد.

در این جا شما میتوانید پس از دریافت مشاوره های ضروری، قطعه سازگار با دستگاه خود را با برترین هزینه و بالاترین کیفیت تهیه کنید. مزیت حضور در نمایندگی فروش تی وی ماینیتور، بررسی دستگاه شما، بوسیله یکی از کارشناسان تعمیرات تلویزیون میباشد.

بررسی مذکور با این هدف انجام میشود که سطح خرابی قبل آمده در دستگاه و این که آیا واقعا نیاز به تعویض قطعات تلویزیون هست یا خیر، مشخص شود.

بیشترین مشکلات در تلویزیون های LCD و LED

تعویض قطعات تلویزیون در محل

در مرکز تعمیرات امداد رایانه، این امکان فراهم شده  در محل انجام پذیرد. به عبارتی دیگر در صورتی که کاربر به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را نداشته باشد، می‌تواند سرویس‌های تخصصی دارای ارتباط با تلویزیون را بصورت تعمیر در محل دریافت نماید.

در گونه استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در نشانی ذکر شده از سوی کاربر، حضور یافته و پس از عیب‌یابی دستگاه اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون را شروع می‌نمایند.

برای استفاده از این سرویس کافی است تا از راه راههای ارتباطی ثبت شده در سایت با کارشناسان تعمیر امداد رایانه تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را درج کنید.

برای تعویض قطعات تلویزیون و تعمیر تلویزیون خود امداد رایانه را انتخاب نمایید تا بهترین خدمات را دریافت نمایید.

مطالب مرتبط :

11 نظر

 • عیسی پناهی

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 • اسماعیل توسلی

  گروه واتساپی هم دارید؟

 • یدالله جنتی

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 • حامد هاشمیان

  نویسنده این متن کیه؟

 • امیر افتخاری

  متشکرم

 • رضا امین

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • علیرضا میری

  دمتون گرم

 • عبدالله کشاورز

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 • حسن اکبری

  بیشتری بنویسین لطفا

 • حسینعلی رحمانیان

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 • عیسی قربانی

  هزینه مشاورتون چنده؟

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *