تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی راهی بازار شدند

تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی راهی بازار شدند

تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی راهی بازار شدند : ال‌جی اعلام نمود تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ خود را راهی بازار کرده و علاقه‌مندان می‌توانند این محصول های را بخرند.

ال‌جی که ماه گذشته در نمایشگاه CES 2021 تلویزیون‌های جدیدش را معرفی نمود، از امروز عرضه‌ی این تلویزیون‌ها را آغاز کرده میباشد. به‌گزارش Engadget، نسل نو تلویزیون‌های ال‌جی شامل تلویزیون‌های QNED در مدل‌هایی با وضوح عکس ۴K و ۸K ساخته شده‌اند. در تولید این تلویزیون‌ها، ۲ تکنولوژی Quantum Dot و Mini LED با‌هم ترکیب شده‌اند. البته ال‌جی نسل جدیدی از تلویزیون‌های OLED پرچم‌دارش را هم راهی بازار کرده میباشد.

راهنمایی در خرید تلویزیون

نسل نو تلویزیون‌های OLED ال‌جی سری G1 را شامل می‌شود. این تلویزیون‌ها روشنایی بهتری دارند و سفیدی بیشتری نشان می‌دهند. هم چنین، تلویزیون‌های سری C1 این شرکت در اندازه‌های ۴۸ تا ۸۳ اینچ ساخته شده‌اند. تلویزیون‌های رده‌پایین OLED ال‌جی هم B1 و A1 خواهند بود که می‌توانند گزینه مناسبی برای خرید باشند.

البته هنوز اطلاعات زیادی درمورد مدل‌های ارزان‌قیمت تلویزیون‌های OLED ال‌جی منتشر نشده است؛ ولی می‌دانیم این محصول های از HDMI دو.یک بی‌بهره هستند؛ ولی از eARC و ALLM پشتیبانی می‌کند.

انواع تکنولوژی و کیفیت صفحه ‌نمایش در تلوزیون هوشمند

نخستین تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی در سه‌ماهه‌ی ابتدا سال ۲۰۲۱ راهی بازار شده‌اند؛ ولی انتظار می‌رود این شرکت مدل‌های جدیدی هم معرفی بکند. طبق گزارش‌ها، تلویزیون‌های سری C1 و G1 ماه آوریل و تلویزیون‌های A1 هم اندکی بعد راهی بازار می‌شوند. هزینه مدل ۵۵ اینچی تلویزیون‌های C1 و G1 به‌ترتیب ۲،۰۰۰ و ۲،۴۰۰ یورو میباشد.

 

منبع : https://www.engadget.com

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.