تلویزیون پاناسونیک و عیب یابی آن

تلویزیون پاناسونیک و عیب یابی آن

تلویزیون پاناسونیک و عیب یابی آن : در مجموعه تعمیر با ما به صورت تخصصی گونه می پذیرید. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک و با داشتن بیش از از ۱۵ سال تجربه توانسته یکی از معتبر ترین نمایندگی های تعمیر تلویزیون در تهران باشد.

هر تلویزیونی دچار اختلال و مشکل می شود، تلویزیون‌های پاناسونیک Panasonic هم از این مورد استثنا نمی باشند. یکی از برندهای که در ساخت و تولید تلویزیون،موفق می باشد شرکت پاناسونیک Panasonic می باشد. هر چند که این برند نسبت به سایر برندها در بازار زیاد کمتر دیده می‌شود اما به طور کلی تلویزیون‌های پاناسونیک Panasonic هم گزینه مناسبی برای کسانی می باشد که قصد خرید این دستگاه را دارند.

عیب یابی تلویزیون پاناسونیک

شرکت پاناسونیک Panasonic در سال ۲۰۱۲ به عنوان چهارمین تولید کننده تلویزیون در جهان شناخته شد. سهام این شرکت در بازارهای بورس کشور ترکیه و اواکا، ناگویا و فیلیپین معامله می‌شود. این شرکت ژاپنی در سال ۲۰۱۳ موفق شد برترین شرکت‌های تولید کننده تلویزیون همچون ال جی و یا سامسونگ را پشت سر بگذارد و رقابت موفقیت آمیزی با آن‌ها داشته باشد.
عیب یابی تلویزیون پاناسونیک یکی از نمونه کارهای تخصصی تعمیر با ما می باشد. پاناسونیک در عموم تلویزیون های خود از سیستم عیب یاب داخلی استفاده کرده و محدوده ایرادهای مختلف را با چشمک زدن چراغ جلوی دستگاه مشخص می کند.

روش کارکرد این سیستم که شباهت زیادی به سیستم self check سونی دارد به اینگونه می باشد که در گونه ایجاد خرابی در هر یک از بردها و قطعات دستگاه سیستم عیب یاب دستگاه فعال شده و تلویزیون را خاموش می کند سپس چراغ جلوی دستگاه شروع به چشمک زدن می کند.

 تلویزیون پاناسونیک و عیب یابی آن

قطعه معیوب تلویزیون 

تعداد چشمک ها در یک ثابت زمانی ثابت می باشد و این سیکل با فواصل دو ثانیه ای تکرار می شود.به بیان ساده تر وقتی تلویزیون روشن می کنیم اگر ایرادی داشته باشد مجددا خاموش می شود و چراغ جلوی دستگاه شروع به چشمک زدن می کند. تعداد چشمک‌ها قطعه معیوب تلویزیون را مشخص می‌کند.

بعنوان مثال: در نظر بگیرید که در یکی از مدل های تلویزیون پلاسما پاناسونیک برد scan دستگاه دچار خرابی شود. در این حالت بعد از اینکه تلویزیون را روشن می کنیم چراغ پاور تلویزیون چند بار چشمک سبز می‌زند اما بجای آنکه تصویر تلویزیون ظاهر شود، تلویزیون خاموش شده چراغ جلوی تلویزیون شروع به چشمک زدن می کند و ۷ بار چشمک می زند.

بعد از ۷ بار چشمک زدن، لامپ پاور تلویزیون پاناسونیک برای ۲ ثانیه خاموش شده و سپس مجددا ۷ بار چشمک می‌زند. این تکرار چشمک ها تا خاموش کردن تلویزیون و یا جدا کردن دستگاه از برق ادامه دارد.

 تلویزیون پاناسونیک و عیب یابی آن

قیمت تعمیرات و عیب یابی تلویزیون پاناسونیک

قیمت تعمیرات تلویزیون پاناسونیک از جمله نکات مهمی می باشد که در هنگام تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون پاناسونیک مورد توجه افراد متقاضی قرار می‌گیرد. قیمت تعمیرات تلویزیون پاناسونیک وابسته به نوع قطعات تعمیر شده و نحوه انجام تنظیمات در روی تلویزیون پاناسونیک متغیر می‌باشد.

درخواست تعمیرکار جهت عیب یابی تلویزیون پاناسونیک

در گونه مشاهده ایراد در تصاویر تلویزیون پاناسونیک، روشن نشدن درست و اوصولی تلویزیون و یا بهم خوردن تنظیمات اصلی تلویزیون پاناسونیک بهترین اقدام درخواست اعزام یک تعمیرکار تلویزیون پاناسونیک برای عیب یابی تلویزیون پاناسونیک و در نهایت رفع عیوب مشاهده شده در عملکرد انواع تلویزیون پاناسونیک می باشد.
مشکلات رایج تلویزیون پاناسونیک

بخش مهمی از تعمیر تلویزیون پاناسونیک برای رفع ایرادات مشاهده شده در ساختار تلویزیون پاناسونیک می‌باشد. مشکلات رایجی که در نحوه عملکرد تلویزیون پاناسونیک دیده می‌شود پس از عیب یابی تلویزیون پاناسونیک بصورت زیر دسته بندی شده است:

نقص در عملکرد پنل تلویزیون پاناسونیک
معیوب شدن آمپلی فایر تلویزیون پاناسونیک
مشاهده ایراد در برد تلویزیون پاناسونیک
روشن نشدن تلویزیون پلاسما پاناسونیک
چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک
خاموش شدن ناگهانی تلویزیون پاناسونیک
مشاهده یک خط عمودی وسط تصویر و علت پیدا شدن خطوط افقی روی صفحه تلویزیون پاناسونیک
قطعی صدا و تصویر در تلویزیون پاناسونیک
آسیب در سیستم اسپیکر، پاور، برد تی‌کان، بک لایت در تلویزیون پاناسونیک
و…

 تلویزیون پاناسونیک و عیب یابی آن

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

یکی از موارد مهم در هنگام نیاز به تعمیر تلویزیون پاناسونیک مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در شهر‌های مختلف می باشد. درخواست تعمیرکار تلویزیون پاناسونیک هم در برخی شهرها از ثبت درخواست و نوع ایراد تلویزیون در باشگاه مشتریان نمایندگی‌های مجاز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک گونه می‌گیرد.

شما می‌توانید با دسترسی به سایت تعمیر با ما در سریع ترین و مطمئن ترین حالت به افراد و نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل زندگی‌تان دسترسی داشته باشید. خدمات تعمیر در محل تلویزیون پاناسونیک از راه خدمت از ما تجربه یک تعمیرات عالی با کمترین درصد خطا را برای شما به همراه خواهد داشت.

سوالات متداول:

عیب یابی تلویزیون پاناسونیک چگونه انجام می شود؟

شما می‌توانید با دسترسی به سایت تعمیر با ما در سریع ترین و مطمئن ترین حالت در محل زندگی‌تان دسترسی داشته باشید خدمات از راه این مجموعه یک تعمیرات عالی با کمترین درصد خطا را برای شما به همراه خواهد داشت.

در گونه مشاهده ایراد در تصویر تلویزیون پاناسونیک چه کنیم ؟

روشن نشدن درست و اوصولی تلویزیون و یا بهم خوردن تنظیمات اصلی تلویزیون پاناسونیک بهترین اقدام درخواست اعزام یک تعمیرکار تلویزیون پاناسونیک برای عیب یابی تلویزیون پاناسونیک می باشد.

11 نظر

 • عباس کاکاوند

  خیلی خوشحالم که هستین

 • سجاد جوادی

  آدرس دفترتون کجاست

 • مجید توسلی

  مطالب بی نظیر بود

 • کریم محمدی

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 • مجتبی بهرامی

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 • محمد صابری

  چرا اینقد زیاد؟

 • مسلم زندی

  مطلب به درد بخوری بود

 • حبیب اخوان

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 • موسی صابری

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 • رمضان شکیبا

  سلام عالی بود

 • یعقوب رضوی

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *