علت روشن نشدن تلویزیون چیست؟

علت روشن نشدن تلویزیون چیست؟ هنگامی با صفحه سیاه این جعبه جادویی روبه رو می بشوید و هر آنچه را که میدانید پیاده می نمایید تا عکس تلویزیون شما برگردد و بتوانید از دستگاه خود استفاده نمایید، ولی موفق نمی شود؛ بی تردید خسته و کلافه به دنبال جواب پرسش چرا تلویزیون روشن نمی شود؟ هستید. در چنین شرایطی خیلی قدرت مانور نخواهید داشت، زیرا این مشکل می تواند ریشه در مسائل گوناگونی داشته باشد که تشخیص آن از عهده کاربر خارج میباشد و بدون شک میبایست به یک مرکز معتبر تعمیرات تلویزیون مراجعه نمایید.

تنها یک تعمیرکار و تکنسین ماهر و مجرب میباشد که می تواند ریشه این اختلال را به درستی کشف و مسیر دقیق تعمیر و ترمیم و بهبودی دستگاه را انتخاب و اجرا بکند. پس توصیه میکنیم هنگامی تلویزیون روشن نمی شود و شما موارد پایه و ابتدایی نظیر اتصال به منبع برق، تنظیمات آنتن و این گونه موارد را بررسی کردید و همچنان مشکل پایدار است؛ دست نگه دارید و درخواست یاری نمایید.

دلیل روشن نشدن تلویزیون

هنگامی تلویزیون روشن نمی شود، مرکز تعمیرات تلویزیون قطعات مختلف این دستگاه را بررسی میکند. فرسودگی قطعات نخستین و مهم ترین علت روشن نشدن تلویزیون میباشد. تشخیص شدت فرسودگی با تعمیرکار میباشد. معمولا با تعویض یا به روزرسانی این قطعات مشکل خواهد شد. البته ویروسی شدن مین برد در روشن نشدن تلویزیون هم می تواند دخیل باشد.

این ویروس ها از اجرای صحیح برنامه های تی وی و روشن شدن آن جلوگیری می کنند. امکان دارد کاربر به هیچ وجه از وجود این ویروس ها مطلع نباشد، تنها تعمیرکار نرم افزا تلویزیون میباشد که می تواند وجود این ویروس ها را تایید بکند و شدت آسیبی که به دستگاه وارد کرده اند را مشخص نماید. توصیه اکید این میباشد که برای جلوگیری از بروز چنین حالتی پیش از استفاده از فلش مموری حتما آن را ویروس کشی نمایید.

هم چنین هنگامی تلویزیون روشن نمی شود، خراب و نامرغوب بودن کابل hdmi هم می تواند زمینه ساز این مشکل باشد؛ همواره به یاد داشته باشید که این کابل را از مراکز معتبر و مجاز تهیه نمایید تا با چنین مشکلی روبه رو نگردید.

تعمیر تلویزیونی که روشن نمی شود

هنگامی تلویزیون روشن نمی شود، اول میبایست عیب یابی دقیقی از علت این اختلال گونه گیرد. بعدا وارد فاز تعمیرات شد. گاهی هم شدت اختلال تا حدی میباشد که تعمیرکار مجبور میباشد از مسیر تعویض مشکل را حل بکند. در هر گونه عیب یابی صحیح یاری میکند تا منشا مشکل به وجود آمده به درستی شناسایی شود و تعمیر از مسیر درست قبل گرفته شود. در مرکز تعمیرات تلویزیون با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته، برترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیراتی اجرا میشود. متخصصان این مرکز به دلیل آشنایی با ساختار کلی و تکنولوژی های بکار رفته در انواع تلویزیون ها خدماتی منحصر به فرد را به کاربر اراده می بدهند.

تعمیر تلویزیون در منزل

سرویس تعمیر تلویزیون در منزل در اختیار همه کاربران میباشد تا بدون دغدغه و نگرانی دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر کنند. همه ما به خوبی می دانیم که با خرابی تلویزیون سوای دغدغه تعمیر و ترمیم آن، این که دستگاه را چطور به مرکز تعمیراتی منتقل کنیم، مشکل بزرگی میباشد. به همین دلیل میباشد که به یاری مرکز سخت افزار ایران سرویس تعمیر تلویزیون در منزل راه اندازی شده میباشد.

در این سرویس تعمیرکار مربوطه برای ارائه خدمات مورد پیشنهاد در منزل شما حاضر میشود و هر آنچه را که برای بازگشت سلامت دستگاه ضروری باشد، انجام میدهد. با استفاده از این سرویس در کنار این که ریسک حمل و جابه جایی این دستگاه را متحمل نمی بشوید، با صرف قیمت و وقت کمتر برترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت می نمایید و خود هم شخصا بر نحوه تعمیر دستگاه نظارت خواهید داشت. برای استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون در منزل در تماس خود، تمایل استفاده از این سرویس را عنوان نمایید و منتظر بمانید تا پس از انجام هماهنگی های اولیه در اسرع زمان، تعمیرکار در محل شما حاضر شود.

11 نظر

 • سیدحسین طهماسبی

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 • ابراهیم شکیبا

  دست مریضاد استاد

 • کاظم انصاری

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • نادر بیاتی

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین بنده ارسال کنین

 • غلامحسین تابش

  شادکام و سلامت باشید

 • محمدجواد ترابی

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 • علی اصغر سالاری

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • منصور سعادت

  اینا فوق العادن

 • ناصر خمسه

  نویسنده این متن کیه؟

 • بهمن عابدی

  چقد خوبین شما

 • شهرام زارع

  ایول

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *