امداد رایانه

تیم تخصصی این مجموعه از سال ۱۳۷۴ با استفاده از متخصصین مجرب و متعهد شروع به فعالیت نمود. این مرکز در سال ۱۳۸۶ با نام امداد رایانه و به عنوان  نماینده انحصاری شرکت مادیران تا کنون درحال خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد.
این مجموعه با بیش از ۲۳ سال تجربه در زمينه تعميرات انواع  تلويزيون و صفحه نمایش، ماشین آلات اداری و انواع بردهای الکترونیکی و با بهره گيري از متخصصین مجرب و کارآزموده، آماده ارائه خدمات در کمترین زمان و حداقل هزینه میباشد. وجه تمايز ای مجموعه، تعهد در انجام وظیفه و همچنین استفاده از کارشناسان متخصص و بکارگیری تجهیزات پیشترفته میباشد.
پیش از آشنایی با خدمات عرضه شده در این مرکز ، نگاهی به مادیران، شرکت عرضه کننده‌ی محصولات ایکس ویژن خواهیم داشت:
مادیران یکی از شرکتهای تولیدکننده و پیشرو در زمینه تکنولوژی، اتوماسیون اداری و خدمات پس از فروش در ایران می باشد. گروه مادیران، مجموعه ای از سه شرکت خصوصی است. این گروه از سال ۱۳۴۳ فعالیت خود را در زمینه ماشین‌های اداری آغاز کرده و اکنون با تجربه‌ای مفید و مستمر، پیشرو در زمینه تولید و عرضه بهترین تجهیزات اداری و انفورماتیک در ایران بوده و مسئولیت خدمات پس از فروش آنها را نیز به عهده دارد.

گروه شرکتهای مادیران متشکل از سه شرکت: صنایع ماشینهای اداری ایران ، مرکز ماشینهای اداری ایران و خدمات ماشینهای اداری ایران می‌باشد.