تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران

تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران : نخستین نفری که اسم جعبه‌ی جادو را روی تلویزیون گذاشت فکرش را هم نمی‌کرد جادوهای این جعبه آن‌قدر فراوان شود که ساعت‌ها اعضای خانواده را به دورهم جمع بکند تا محو برنامه‌های گوناگون آن باشند. این روزها همه‌ی ما ساعت‌ها جلوی تلویزیون می‌نشینیم و برنامه‌های تلویزیون، فیلم‌های روز دنیا، مسابقات ورزشی و فوتبال و هر برنامه‌ای که به آن علاقه داریم را مشاهده می‌کنیم.

تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی در شرق تهران با ارایه ی کلیه ی خدمات

به همین دلیل هنگامی تلویزیون خانه خراب می‌شود احساس می‌کنیم یک‌چیزی در خانه کم میباشد. هنگامی تلویزیون خراب می‌شود به‌دنبال ۱ تعمیرکار تلویزیون در خانه هستیم که بتواند در سریع‌ترین وقت، تلویزیون را تعمیر کند؛ ولی چگونه میتوانیم ۱ متخصص تعمیر تلویزیون در محل پیدا کنیم که بدون حمل‌ونقل تلویزیون به تعمیرگاه، دستگاه ما را تعمیر و سرویس کند؟ ما به شما یاری می‌کنیم تا با خیال راحت از خدمات باکیفیت بهره ببرید.(تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران)

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران

چه مواقعی به تعمیرکار تلویزیون در تهران نیاز داریم؟

خراب شدن تلویزیون‌های خانگی ۱ امر طبیعی میباشد. ولی به‌طورکلی در مواقع ذیل به خدمات مربوط به تلویزیون نیاز پیدا می‌کنیم:

به نصب و راه‌اندازی تلویزیون نیاز داشته باشیم.
صدا یا عکس تلویزیون مشکل داشته باشد.
روی عکس تلویزیون خط، پیسکل سوختگی و موارد دیگر وجود داشته باشد.
بخواهیم تلویزیون را روی دیوار و یا هر جای دیگری نصب کنیم.
عکس در تلویزیون با مشکل مواجه باشد و نیاز به تنظیم آنتن تلویزیون داشته باشیم.
و هر مشکل دیگری که برای تلویزیون پدید آید، می‌توانید از ۱ تعمیرکار تلویزیون در منزل بخواهید که تلویزیون شما را در خانه تعمیر و سرویس بکند.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌

امداد رایانه چه خدماتی درزمینه تعمیرات تلویزیون در منزل ارائه می‌کند؟

امدادرایانه همیشه به دنبال برترین متخصص‌هاست تا بتواند برترین خدمات را درزمینه سرویس تلویزیون به شما ارائه بکند. حساسیت بالای امدادرایانه در انتخاب متخصصان و تعمیرکاران تلویزیون سبب شده اطمینان از کیفیت خدمات در بالاترین حد ممکن باشد؛ بنابراین در هر وقت و مکانی، اگر مشکلی برای تلویزیون به وجود بیاید، می‌توانید با یاری تعمیرکارهای امدادرایانه آن را حل نمایید. استادکار خدمات ذیل را برای تعمیر و سرویس تلویزیون ارائه می‌کند:

تعمیر انواع تلویزیون‌های ایرانی و خارجی

تعمیر تلویزیون ال‌ای‌دی‌، ال‌سی‌دی، پلاسما، OLED و انواع برندهای دیگر
راه‌اندازی و نصب انواع تلویزیون
عیب‌یابی و رفع مشکل تلویزیون
تعمیرات تلویزیون انواع تلویزیون قدیمی و نو
نصب تلویزیون روی دیوار، میز و براکت
تعمیر تخصصی تلویزیون شامل: تعویض برد، پنل، تعمیر لامپ عکس و دیگر قطعات
تنظیم نرم‌افزاری تلویزیون
نصب و تنظیم آنتن دیجیتال و آنالوگ تلویزیون
البته خدمات امدادرایانه به همین موارد محدود نمی‌شود و هر خدمتی که برای تعمیر نمودن تلویزیون نیاز داشته باشید می‌توانید آن را ازامدادرایانه سفارش بدهید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

تعمیر تلویزیون خارجی و ایرانی؛ امدادرایانه کدام تلویزیون‌ها را تعمیر می‌کند؟

امدادرایانه برای تعمیر پایان برندهای تلویزیون ایرانی و خارجی به شما متخصص‌های خوش‌نام و حرفه‌ای معرفی می‌کند. فرق نمی‌کند تعمیر کدام مدل و برند تلویزیون را درخواست نمایید زیرا از تعمیر تلویزیون سامسونگ و سونی گرفته تا تعمیر تلویزیون ال‌جی و ایکس‌ویژن را می‌توانید از تعمیرکارهای تلویزیون در منزل امدادرایانه درخواست نمایید. ویژگی امدادرایانه دسترسی آسان به متخصصان ماهر است و هر وقت که به تعمیرات تلویزیون نیاز داشتید می‌توانید از تعمیرکارهای این مجموعه یاری بگیرید.

تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

سفارش آنلاین تعمیر تلویزیون در محل از امدادرایانه چه مزیتی برای من دارد؟

پیدا نمودن تعمیرکار تلویزیون در کمترین زمان: شما به یاری امدادرایانه به برترین تعمیرکار تلویزیون در منزل خود دسترسی خواهید داشت و ضروری نیست زمان خود را برای پیدا نمودن متخصص صرف نمایید.(تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران)

تعمیر تلویزیون در خانه: با یاری امدادرایانه دیگر ضروری نیست تلویزیون را به تعمیرگاه و نمایندگی تلویزیون ببرید. بلکه برترین تعمیرکارهای سیار تلویزیون‌، کار تعمیر تلویزیون در خانه یا محل موردنظر، برای شما انجام می‌دهند.
یاری گرفتن از تعمیرکارهای متخصص: تعمیرکارهای معرفی‌شده در امدادرایانه همگی از برترین تعمیرکارهای تلویزیون ایرانی و خارجی به‌حساب می‌آیند و به شما یاری می‌کنند مشکل زودتر حل شود.

کاهش هزینه‌ها: جابجا نکردن تلویزیون از مواردی میباشد که سبب کاهش قیمت شما خواهد شد. هم چنین آگاهی از قیمت‌های شفاف امدادرایانه هم به شما یاری می‌کند تا با دید باز بتوانید تعمیرکار خود را برگزینید.

تعمیر به‌جای تعویض: تعمیر نمودن تلویزیون سبب می‌شود به‌جای این که ۱ تلویزیون جدید بخرید، آن را تعمیر کرده و در هزینه‌های زندگی صرفه‌جویی نمایید.

پشتیبانی امدادرایانه:امدادرایانه با تیم پشتیبانی قوی خود، در پایان مراحل انجام خدمات همراه شما است تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری بکند و خدمت موردنظرتان با بالاترین کیفیت و امنیت انجام شود.(تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران)

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

قیمت تعمیر تلویزیون در محل چقدر است؟

قیمت تعمیر تلویزیون به نوع مشکل پیش‌آمده برای تلویزیون بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال هزینه تعمیر برد تلویزیون با هزینه تعمیر صفحه‌نمایش تلویزیون متفاوت میباشد. هم چنین دستمزد تعمیر تلویزیون ال‌ای‌دی با تلویزیون ال‌سی‌دی فرق دارد. در لیست بالای همین صفحه می‌توانید نرخ تعمیر تلویزیون در وبسایت امدادرایانه را مشاهده نمایید تا هوشمندانه تصمیم به تعمیر وسیله خود بگیرید.(تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران)

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌

روند سفارش خدمات تعمیر و سرویس تلویزیون در امدادرایانه چطور است؟

درج سفارش تعمیر و سرویس تلویزیون در امدادرایانه رایگان است و هرزمان و مکانی که به تعمیرکار تلویزیون نیاز داشتید، می‌توانید سفارش خود را درج نمایید. همین‌که دگمه درج سفارش را بزنید، از شما در مورد نوع دستگاه پرسش می‌شود. در قدم بعدی می‌توانید خدمت درخواستی شامل نصب یا تعمیر را مشخص نمایید. در ادامه هم می‌توانید برند دستگاه شامل سامسونگ، ال‌جی، اسنوا، سونی، صنام، ایکس‌ویژن و دیگر برندهای تلویزیون را مشخص نمایید، بعدا مشکل پیش‌آمده برای تلویزیون را مشخص می‌کنید.

با پر نمودن توضیحات تکمیلی هم می‌توانید متخصص را راهنمایی نمایید. در پایان با تعیین تاریخ و وقت حضور متخصص و هم چنین نشانی موردنظرتان، درج سفارش شما به انتها می‌رسد و میبایست منتظر نظر هزینه متخصص‌ها باقی بمانید.

تعمیر ال ای دی در منزل شرق تهران

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌

چگونه می‌توانم از کیفیت تعمیرات تلویزیون اطمینان داشته باشم؟

فرق نمی‌کند به دنبال تعمیرکار تلویزیون در شمال و جنوب تهران باشید و یا به تعمیرکار تلویزیون در غرب و شرق تهران نیاز داشته باشید. حتی فرق ندارد اگر نیاز به نصب براکت تلویزیون یا نصب آنتن تلویزیون داشته باشید؛ زیرا مهم‌ترین ویژگی که همراه با امدادرایانه به دست می‌آورید، کیفیت بالا و امنیت در دریافت خدمات از تعمیرکار تلویزیون در تهران خواهد بود. امدادرایانه به شما یاری می‌کند برترین سرویس‌کار تلویزیون در منزل را در اختیار داشته باشید و خیالتان بابت انجام درست‌کارها راحت باشد.

مطالب مرتبط :

 

تعمیر ال ای دی در منزل غرب تهران

تعمیر ال ای دی در منزل غرب تهران :امروزه تکنولوژی و اجزای مختلف آن در زندگی روزمره همه ما نفوذ کرده میباشد. همین تلویزیون که وسیله ای زیاد ساده در هر منزل، محیط کار و … محسوب میشود، فرزند تکنولوژی میباشد. حتی پیشرفته ترین وسایل برقی هم امکان دارد پس از مدتی دچار مشکل شده و از کار بیفتند، تلویزیون هم از این قاعده مستثنی نیست.

خرابی های تلویزیون تنها محدود به نمونه های قدیمی نیست، بلکه انواع نو تر همچون تلویزیون های OLED, LED لمسی و … هم امکان دارد دچار مشکل شوند. میتوان با استفاده صحیح و توجه به برخی نکته ها از خراب شدن زود به زود این وسایل جلوگیری نمود ولی به هر حالا آسیب های وارده به قسمت های مختلف تلویزیون به طور کامل قابل پیشگیری نیستند.(تعمیر ال ای دی در منزل غرب تهران)

تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی در غرب تهران با ارایه ی کلیه ی خدمات

تنها نکته مهمی که پس از خرابی تلویزیون میبایست در پیشنهاد داشته باشید، انتخاب شرکت و متخصصین معتبر برای ارائه خدمات تعمیراتی میباشد.امداد رایانه کار انتخاب متخصصین را برای شما بیشتر از قبل آسان کرده میباشد. کافی میباشد سفارش خود را از راه وبسایت یا اپلیکیشن موبایل درج نمایید تا با روند اصولی درخواست سرویس در امداد رایانه آشنا بشوید.

انواع تعمیرات تلویزیون در تهران و البرز (کرج)

یکی از ویژگی های مهم تیم امداد رایانه، خدمت رسانی به نقاط مختلف استان تهران و البرز میباشد. پس دیگر نیاز نیست به دنبال ارائه کنندگان در نزدیکی محل زندگی خود باشید، امداد رایانه سفارشات شما را از مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران و کرج می پذیرد و برترین خدمات را در محل ارائه میکند. پس از درج سفارش میتوانید با متخصصین مربوطه در خصوص قیمت خدمت مورد پیشنهاد و سایر موارد فنی هم صحبت کرده و راهنمایی های ضروری را دریافت نمایید.

به همین راحتی خدمات معتبر ترین خدمات تعمیراتی را در درب منزل دریافت کنید!

تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی در جنوب تهران با ارایه ی کلیه ی خدمات

تعمیر تلویزیون را به متخصصین حرفه ای بسپارید!

همان طور که پیشتر هم اشاره شد، خرابی وسایل برقی اعم از تلویزیون اجتناب ناپذیر میباشد. پس از بروز خرابی نخستین کاری که همه ما انجام می بدهیم، جستجوی برترین متخصص برای تعمیر آن میباشد. نکته ای که میبایست در این جستجو مدنظر داشته باشیم، توانمندی متخصص در عیب یابی و تشخیص علت خرابی میباشد. اگر تعمیرکار به خوبی قادر به تشخیص مشکل نباشد، ۹ تنها قادر به تعمیر تلویزیون نخواهد بود بلکه امکان دارد سبب درست کردن خرابی در سایر بخش های سالم آن هم شود.

در نتیجه برای جلوگیری از دوباره کاری و همین طور صرفه جویی در قیمت ها، میبایست حتما از نیرو های حرفه ای برای کارهای تعمیراتی خود یاری بگیرید. در امداد رایانه ما ۱ قدم مهم در تعیین شایستگی های متخصصین انجام داده ایم و آن دریافت مدارک و سابقه کاری افراد قبل از آغاز به فعالیت میباشد. به این ترتیب برترین نیرو های موجود را برای شما انتخاب کرده و نظر میکنیم.

چگونه مهم ترین علائم خرابی تلویزیون را تشخیص دهیم؟

تعمیر تلویزیون تنهای محدود به ۱ مشکل بخصوص محدود نمی شود بلکه انواع مختلفی از تعمیرات را در بر میگیرد. از جمله مهم ترین علائم نشان دهنده نیاز دستگاه به تعمیرات، میتوان به کاهش میزان نور صفحه و طولانی شدن وقت بالا آمدن صفحه نمایش اشاره نمود که در ادامه این مطلب بیش در مورد آنان توضیح داده ایم:

کاهش میزان نور صفحه نمایش تلویزیون

یکی از رایج ترین علائم خرابی ال سی دی، کاهش میزان نور آن میباشد. معمولا علت این مشکل در ارتباط با برد اینورتر و بک لایت آن میباشد. با توجه پیچیدگی تعمیرات این بخش های نمی توان به تنهایی نسبت به تعمیر آن اقدام نمود و میبایست از متخصصین حرفه ای یاری گرفت.

طولانی شدن وقت بالا آمدن صفحه نمایش
اگر برد تغذیه تلویزیون آسیب ببیند، معمولا وقت روشن شدن آن زیاد شدن می یابد. با توجه به پیشنهاد متخصص این بخش تعمیر و یا تعویض میشود.

پرش عکس تلویزیون

معمولا جابه جایی ناگهانی تصاویر به علت بروز مشکل در قسمت پنل اتفاق می افتد که به راحتی قابل تعویض میباشد..(تعمیر ال ای دی در منزل غرب تهران)

درست کردن لکه و نقطه های سیاه روی صفحه تلویزیون

این اتفاق یکی از مشکلات رایج در انواع وسایل برقی از جمله تلویزیون میباشد. برای حل این مشکل متخصص قسمت بک لایت را تعمیر و یا تعویض میکند..(تعمیر ال ای دی در منزل غرب تهران)

شکستگی ال سی دی تلویزیون

یکی از رایج ترین آسیب های تلویزیون شکستن صفحه نمایش آن میباشد تعمیر LCD معمولا در بروز چنین مشکلی پاسخگو نمی باشد. در نتیجه میبایست نسبت به تعویض مانیتور اقدام کرد..(تعمیر ال ای دی در منزل غرب تهران)

خاموش نشدن قسمت پاور

درصورت روشن شدن خود به خودی تلویزیون، ضروری میباشد قسمت برد پاور تلویزیون مورد بررسی قرار گیرد. مشکلات این قسمت معمولا با تعویض برخی قطعات به آسانی رفع میشود.

انواع تعمیرات تلویزیون در امداد رایانه

خدماتی تعمیراتی طیف گسترده از موارد را دربر می گیرند. به همین علت متخصصین آموزش دیده و خبره  امداد رایانه انواع مختلفی از خدمات را برای شما ارائه می کنند. از جمله مهم ترین خدمات تعمیری درامداد رایانه میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی در جنوب تهران با ارایه ی کلیه ی خدمات

تعمیر ال ای دی

ارائه خدمات تعمیر تلویزیون برای برند های مختلف
تعمیر تلویزیون سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، دوو، ایکس ویژن و سایر برندها
خدمات تعمیرات نمایشگر تلویزیون
تعویض قطعات تلویزیون
تعمیر برد و مدار تلویزیون

مطالب مرتبط :

تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران

تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران : تلویزیون چیست؟تلویزیون سامانه ای ارتباطی برای پخش و دریافت تصاویر متحرک و صداها از مسافتی دور میباشد.
در تلویزیون آنالوگ، تصاویر هر شبکه از ۱ فرستنده زمینی آنالوگ به آنتن تلویزیون ما می رسد و تنها تجهیزات ضروری برای دریافت سیگنال های تلویزیونی، آنتن متناسب میباشد. در این سیستم تعداد شبکه های تلویزیونی قابل ارائه زیاد محدود میباشد و اصلی ترین سرویس قابل ارائه پیام نما (تله تکست) میباشد.

تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی در جنوب تهران با ارایه ی کلیه ی خدمات

در تلویزیون دیجیتال، تصاویر تلویزیونی به شکل بیت های داده یعنی صفر و ۱ در آمده و پس از فشرده سازی، درهمان پهنای باند فرکانسی آنالوگ فرستادن میشود. برای این که این تصاویر به شکل قابل نمایش روی تلویزیون منازل شما دربیاید، ضروری میباشد ۱ دستگاه مبدل در کنار تلویزیون اضافه شود تا تصاویر دیجیتال را دریافت کرده و آنان به دستگاه تلویزیون منتقل نماید..(تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران)

تلویزیون های LCD وLED

این تلویزیون ها ازچندین بخش تشکیل شده اند:

۱٫ صفحه نمایشگر که از جنس کریستال مایع میباشد.
۲٫ بک لایت که در پشت صفحه نمایشگر وجود دارد.
۳٫بین بک لایت و پنل هم صفحاتی وجود دارد که سبب می شود نور یکدست و یکنواختی دا داشته باشیم
۴٫پنل از خود نوری ندارد. و برای نمایش صحیح عکس میبایست بک لایت از پشت پنل روشن باشد.
۵٫در تلویزیونهای نسل اولیه ال سی دی زاویه دید محدود بود وبرای دید بهتر بایستی روبروی تلویزیون مینشستیم که البته این امر به مروراصلاح شدهدر ساختار تلویزیون های نو از ۲ نوع لامپ عکس استفاده می شود:
یک. بکلایت CCFL
دو. بکلایت LED

تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران
تلویزیون های LED در حقیقت همان LCD های کهن هستند ، تلویزیون های LCD به نور پشت پنل متکی هستند تا پنل کریستال مایع را روشن بکند. معروفترین نوع LCD از نور فلورسنت در پشت پنل استفاده می کنند که به بکلایت CCFL معروفند. ولی تلویزیوهای نو LCD ازبکلایت LED برای درست کردن روشنایی استفاده می کنند.​​​​​​​​​​​​​​​​​کاربران کلیه مدلهای تلویزیون اعم از

تلویزیون LCD، تلویزیون LED، تلویزیون پلاسما، تلویزیون ۴K، تلویزیون ۳D، تلویزیون QLED و … می توانند در گونه مشاهده هر گونه ناکارامدی و اختلال در دستگاه مورد استفاده خویش، به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و سرویسهای تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند..(تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران)

مرکز تعمیر تخصصی تلویزیون امداد رایانه با همکاری مجموعه ای از مهندسان برنا و متخصص و با بهرمندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در سعی میباشد تا به تمامی دستگاه های معیوب تولد دوباره بخشیده و با زیاد شدن عمر مفید آن ها، لذت استفاده از ۱ محصولِ با کیفیت را مجدداً به کاربران آنان ارزانی دارد.

خدمات دارای ارتباط با تعمیر تلویزیون، بسته به درخواست متقاضی به ۲ شیوه قابل دریافت میباشد که این ۲ شیوه عبارتند از تعمیر تلویزیون در محل و تعمیر تلویزیون در تعمیرگاه.در شیوه نخست –یعنی تعمیر در محل تلویزیون، نیازی به جابجایی دستگاه نیست و کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی را بر روی تلویزیون پیاده می سازند.(تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران)

تعمیر تخصصی تلویزیون

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ارائه دهنده تخصصی ترین سرویسها و خدمات دارای ارتباط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات انواع تلویزیون به متقاضیان میباشد. شما کاربران گرامی میتوانید با انتخاب آگاهانه ی مرکز تعمیر تلویزیون در کمترین وقت و با قیمت مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر نمایید.خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر تلویزیون جنوب تهران منحصر به مدل واشکالی خاص نیست و کلیه عیوب سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون را پشتیبانی میکند.

برخی از تخصصی ترین سرویسهای ارائه شده بوسیله کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون عبارت میباشد از:

تعمیر تلویزیون ال ای دی:

در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED، قبل از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روشهای عیب یابی، نوع اشکال قبل آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی میگردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده میگردد..(تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران)

تعمیر تلویزیون پلاسما:

خرابی های قبل آمده در پنل های پلاسما عمدتاً بصورت عدم وجود صدا یا عکس و گاه هم هر ۲ اینها میباشد. اشکال رایج دیگری که تعمیر تلویزیون پلاسما را لازم می سازد مشاهده خطوط عمودی در عکس بوده میباشد. در هر حالا سرویسهای تخصصی این محصول نیاز با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات تعمیر تلویزیون قابل دریافت میباشد..(تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران)

تعمیر تلویزیون ال سی دی:

به طور کلی در میان اشکالات درست کردن شده در پنل های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) درست کردن میشود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون میباشد. در هر حالا اگر به هر دلیل ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید، یکی از گزینه های موجود مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات تعمیر تلویزیون و رفع اشکالات قبل امده در این دستگاه میباشد.

تعمیر تلویزیون ال ای دی در منزل جنوب تهران

عیب های انواع تلویزیون

– صدا دارد نور دارد عکس ندارد…ازخرابی پنل ویا بخش پردازش عکس
-صدا دارد عکس دارد نور ندارد…از خرابی لامپ تصویر(بکلایت)
-تصویر دارد نور دارد صدا ندارد…از خرابی برد مین و یا پاورو
-خود به خود خاموش و روشن می شود…برد مین و یا پاور میتواند خراب بتشد.
-خود به خودخاموش می شود…از خرابی بخش تغذیه و یا برد مین.
-روی چراغ استندبای است و به هیچ عنوان روشن نمیشود…از خرابی برد مین و یا پاورروی چراغ استندبای است وممکن است گاهی روشن شود.
-به طور کامل خاموش میباشد و هیچ علائم حیاتی ندارد…برد پاور ایراد دارد.
-عکس دچار نویز و به هم ریختگی میباشد…از خرابی پاور و یا مین برد.
-عکس نگاتیو میباشد…برد پرازنده عکس ایراد دارد.
-عکس لرزش دارد.برد پاور و یا برد مین میتواند علت مشکل باشند.
-در عکس خطوط عمودی و یا افقی مشاهده می شود.
-روی لوگو گیر کرده (هنگ میکند)…برد مین ایراد دارد.
-عکس سر و ته است(وارونه است)…برد مین ایراد دارد.
-نیمی از صفحه خالی و نیمی دیگر دارای عکس عادی میباشد…بردتیکان و یا پنل ایراد دارد.
-تلویزیون دیر روشن می شود…برد پاور ایراد دارد.
-عکس تلویزیون اسلومیشن شده…پنل ایراد دارد.
-تلویزیون خود به خود کانال عوض می کند…برد مین ایراد دارد.
-تلویزیون خود به خود صدا را کم و فراوان می کند…برد مین ایراد دارد.
-به محض روشن شدن ولوم روی حالت حداکثر قرار می گیرد…برد مین ایراد دارد.
-بعد از هر بار روشن نمودن بایستی از اول کانال یابی نمود…نرم افزار برد مین ایراد دارد.
-تنظیمات را در خود نگه نمیدارد.​​​​​​​..برد مین ایراد دارد.
-هیچ کانالی را هنگام جستجو پیدا نمیکند…آنتن پشت بام و یا خرابی تیونر در برد مین
-تلویزیون گاهی روشن می شود و گاهی روشن نمیشود…برد مین و یا پاور خراب میباشد.
-فلش یو اس بی (USB)را شناسایی نمیکند…برد مین خراب میباشد.
-پورت اچ دی ام آی(HDMI) را نمیشناسد…برد مین خراب میباشد.
-پورت (AV) 3 رنگ زرد سفید قرمز ،وصل میباشد ولی عکس نمیاید …برد مین خراب میباشد.
-به محض روشن شدن خاموش می شود و گاها با صدای سوت همراه میباشد…برد پاور خراب میباشد.
-بعد از حدود دقیقه دکمه های ریموت از کار می افتند… از خرابی برد پاور و یا مین برد.
-​​​​​​​تصویر زیاد کمرنگ و سفید میباشد…خرابی برد تیکان سبب این مشکل شده.
-گزینه سرچ و کانال یابی از منو حذف شده و قابل دسترس نیست…ازخرابی تنظیمات مین برد​​​​

مطالب مرتبط :

تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران

تعمیر ال ای دی در منزل شمال تهران : امداد رایانه به عنوان نمایندگی ال جی واقع در جنت آباد مرکزی، تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی را با قیمتی متناسب و در سریع ترین وقت ممکن در منزل یا محل کار شما انجام میدهد.برای تعمیر تلویزیون led، درخواست خود را از راه صفحه تماس با ما فرستادن کنید

تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی در شمال تهران با ارایه ی کلیه ی خدمات

در موارد بسیاری تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی کمتر از آن چه فکر می نمایید به قیمت و وقت نیاز دارد، بنابراین نظر می بدهیم پیش از اینکه به خرید تلویزیون نو فکر نمایید به تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون مراجعه نموده و بعدا با آگاهی کامل نسبت به انجام هر کاری اقدام کنید.واقعیت این میباشد که بسیاری از خرابی های تلویزیون را میتوان با هزینه زیاد متناسب و در سریع ترین وقت ممکن تعمیر کرد .

به همین جهت کارشناسان فنی امداد رایانه سعی می کنند تا انواع تلویزیون های معیوب را با توجه به صرفه اقتصادی و قیمت متناسب تعمیر نموده و پیشنهادات متناسب در این مورد را به شما ارائه بدهند.از اهداف امداد رایانه ارائه خدمات حرفه ای در زمینه تعمیر تلویزیون های led و lcd برندهای ال جی، سامسونگ، سونی و … میباشد. در ضمن تعمیرات لوازم خانگی و فروش تلویزیون دست دوم هم از دیگر خدماتی میباشد که به مشتریان عزیز ارائه می بدهیم. همین حال با ما تماس بگیرید.

تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران

متداول ترین عیوب تلویزیون ال ای دی ال جی

در ادامه برخی از متداول ترین مشکلات مربوط به تلویزیون های ال ای دی ال جی را مطرح میکنیم. جهت هر گونه پرسش در مورد تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی میتوانید با ما تماس بگیرید.(تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران)

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی

در این مشکل تلویزیون روشن میشود و پس از اینکه لوگوی ال جی را نمایش داد، مجددا خاموش می‌شود. در اصطلاح تعمیر تلویزیون، این حالت reboot شدن نام دارد و معمولا مین برد دستگاه دچار مشکل فنی شده میباشد.راه کار متناسب جهت تعمیر تلویزیون led که دارای این مشکل میباشد می تواند شامل تعویض کامل نرم افزار یا تعویض کامل برد باشد که نیازمند بررسی بوسیله کارشناسان فنی میباشد.(تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران)

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های ال جی به دلایل مختلفی رخ میدهد که با توجه به مدل های مختلف، متفاوت میباشد. برای نمونه می تواند به خاطر برد مین یا برد پاور باشد که قابلیت تعمیرات را دارد.تلویزیون های ال ای دی ال جی معولا دچار خرابی عکس میشوند و در مواردی مربوط به برد پاور میباشد که جهت عیب یابی و تعمیر تلویزیون led میتوانید با کارشناسان امداد رایانه تماس بگیرید.

خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی سری lw: مربوط به برد مین میباشد.خاموشی ناگهانی تلویزیون ال جی به مدل ۴۲led5600: مربوط به برد مین میباشد(تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران)

روشن نشدن تلویزیون LED ال جی 

یکی از مشکلات در تلویزیون های ال جی این میباشد که خود به خود خاموش میشود و به حالت استندبای می رود. این مشکل بیش به خاطر فرسودگی ۱ سری قطعات میباشد که پس از بررسی نیاز به تعویض یا به روز رسانی دارند.هم چنین یکی دیگر از دلایل روشن نشدن تلویزیون ها شامل ویروسی شدن برد مین میباشد که می تواند به خاطر وصل نمودن فلش مموری ویروسی به تلویزیون باشد و این موضوع سبب میشود تا برنامه تلویزیون صحیح اجرا نشده و تلویزیون روشن نشود.

تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران

در این حالت میبایست تلویزیون بوسیله دستگاه پروگرمر از جدید برنامه ریزی شود و برای جلوگیری از به وجود آمدن دوباره این مشکل بهتر میباشد تا پیش استفاده از فلش مموری آن را بوسیله کامپیوتر و با استفاده از آنتی ویرس های به روز، بررسی کرد.یکی دیگر از مواردی که می تواند سبب خرابی تلویزیون شود و تلویزیون روشن نشود استفاده از کابل hdmi نا مرغوب است.

استفاده از کابل hdmi نامرغوب می تواند سبب خرابی برد تلویزیون شود. بنابراین نظر میشود برای خرید کابل به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.تعمیر تلویزیون led در منزل و محل شما با قطعات اصلی و هزینه متناسب انجام میشود.(تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران)

چگونگی تعمیرات آداپتور تلویزیون ال ای دی ال جی

به دلایل ذیل، تعمیر تغذیه تلویزیون ال ای دی از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده تر میباشدنسبت به آن کوچک تر میباشدمعمولا دارای ۱ خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر میباشد. (بعضی از مدل ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند.)در حالا حاضر مدارات منبع تغذیه و هم چنین مادربرد بر روی ۱ برد طراحی میشوند، همچون تلویزیون های نو LED ال جی، در حالی که در مدل های قدیمی تر در ماژول جدا طراحی می شدند.

تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون زیاد آسان میباشد، زیرا به سادگی میشود با جایگزین نمودن ۱ نمونه سالم، از خرابی و عیوب آن اطمینان حاصل کرد. در ضمن میتوانید از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای امتحان کردن تلویزیون (از راه جک ورودی) استفاده نمایید.اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید میتوانید از راه عیب یابی (نداشتن، پایین بودن یا نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن بپردازید.

هم چنین با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل میشود، میتوان اینکار را انجام داد. در صورتی که لامپ پر نور بود، منبع سالم میباشد و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه دارای مشکل فنی و ایراد میباشد.

متداول ترین عیوب تلویزیون ال ای دی سامسونگ

در ادامه برخی از متداول ترین ایرادات مربوط به تلویزیون ال ای دی سامسونگ را بیان میکنیم. جهت تعمیر تلویزیون led سامسونگ با ما تماس بگیرید.(تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران)

روشن و خاموش شدن تلویزیون 

این ایراد یکی از متداول ترین عیوب در تلویزیون های ال ای دی سامسونگ سری ۵ همچون D5000 ,D5500 ,D5950 میباشد. علت این خرابی در بیش موارد به خاطر مین برد تلویزیون میباشد. روشهای مختلف جهت تعمیر تلویزیون led سامسونگ که دارای این ایراد میباشد، شامل موارد ذیل می شود:

تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران

خاموش و روشن شدن تلویزیون و درست کردن هاله سیاه روی عکس

این مشکل معمولا در تلویزیون های ال ای دی سری H سامسونگ مدل UA48H5590 وجود دارد. برای تعمیر تلویزیون led سامسونگ که این ایراد را دارد، در برترین حالت میبایست بک لایت بصورت کامل تعویض شود. در قسمت بک لایت پس از مدتی ال ای دی های تلویزیون آغاز به خاموش شدن نموده و هاله ای سیاه بر روی عکس درست کردن می نمایند.

تلویزیون روشن شده و عکس آن پس از چند ثانیه قطع میشود

بیشترین احتمال خرابی می تواند مربوط به برد بک لایت و هم چنین LED های داخل پنل (که نور بک لایت را می سازند،) باشد. جهت راهنمایی بیش جهت تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ با ما تماس بگیرید.(تعمیر ال ای دی در منزل  شمال تهران)

تلویزیون صدا دارد اما عکس ندارد

چنان چه تلویزیون LED صدا دارد اما عکس را نمایش نمی دهد، بیش خرابی در بخش بک لایت تلویزیون ال ای دی میباشد. خرابی بک لایت در تلویزیون های LED از مشکلات شایع میباشد و در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ، خرابی بک لایت بیش میباشد.تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی به مهارت و تخصص نیاز دارد، بنابراین نظر میشود با کارشناسان فنی برای انجام تعمیرات تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

 

 

تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران

تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران : گروه تخصصی امداد رایانه بعنوان واحد خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیر تلویزیون غرب تهران وظیفه خدمات رسانی در برندهای ال جی ، سامسونگ ، سونی و پاناسونیک را بعهده دارد.

تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران وارایه ی کلیه ی خدمات

متخصصین امداد رایانه تعمیر تلویزیون غرب تهران مفتخرند خدمات تعمیر در انواع LED , LCD , Plasma , 4k , OLED و انواع سیستم های صوتی، تعمیر دی وی دی و سینمای خانگی را در محل شما و در کوتاهترین وقت ممکن به انجام برسانند.شما می تونید در نخستین تماس با تکنسین تعمیرات مربوط به دستگاه خود مشاوره تلفنی انجام بدهید.

در این مشاوره با اعلام مدل و ایراد دستگاه اطلاعات کاملی از عیب یابی قطعات معیوب، مراحل تعمیر، وقت مورد نیاز و قیمت خدمات دریافت می‌کنید.با درج سرویس و درخواست کارشناس در زمانی کمتر از دو ساعت متخصصین نمایندگی تعمیرات تلویزیون غرب تهران در محل شما حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه معیوب شما می کنند.

تعمیر تلویزیون جنت آباد

واحد تعمیر تلویزیون غرب تهران گروه تخصصی امداد رایانه آماده ارائه خدمات جهت ساکنین محدوده مسکونی جنت آباد میباشد. خدمات این بخش شامل تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و پلاسما و انواع سینمای خانگی و دی وی دی پلیر میباشد.استفاده از قطعات فابریک هر برند و مدل سبب میشود تا تعمیرات انجام شده کیفیت بالایی داشته باشد.(تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران )

خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده در مجموعه امداد رایانه دارای گارانتی تعویض بوده و در گونه درست کردن اشکال در مدت وقت گارانتی به طور کامل و بدون قیمت تعویض میشوند.خدمات تعمیر بردهای الکترونیکی مختلف همچون تعمیر برد پاور تلویزیون، تعمیر مین برد تلویزیون،تعمیر بک لایت،تعمیر برد تیکان بجای تعویض آنان جهت کاهش قیمت تعمیرات تلویزیون قابل انجام میباشد.

قطعات مختلف مورد نیاز این تعمیرات، از معتبرترین تولید کنندگان قطعات تامین میشود تا ضامن کیفیت تعمیرات و خدمات ارائه شده باشد.

تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران

تعمیر تلویزیون گیشا

زیاد شدن مساحتی محدوده مسکونی محله گیشا سبب شده میباشد تا گروه تخصصی امداد رایانه و واحد تعمیر تلویزیون غرب تهران خدمات ویژه ای را در این منطقه ارائه دهد. این خدمات پس از فروش و تعمیر لوازم صوتی و تصویری مدرن شامل تعمیرات تلویزیون،تعمیر دی وی دی پلیر،تعمیر سینمای خانگی می‌شود.یکی از خدمات ویژه امداد رایانه ارائه خدمات در محل مشتری میباشد. ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون در منزل سبب میشود تا نیاز نباشد تلویزیون به کارگاه تعمیرات حمل شود.

متخصصین تعمیرات تلویزیون رایان آمادگی دارند پس از درج سرویس در کوتاهترین وقت ممکن در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر دستگاه شما کنند.یکی دیگر از خدمات ویژهامداد رایانه حمل و نقل دستگاه ها به کارگاه تعمیرات در گونه نیاز میباشد. توضیح بیش این که برخی از دستگاه ها نیازمند ابزار تست و عیب یابی و یا قطعات ویژ و یا وقت بیش برای تعمیر و یا تست دستگاه میباشد. در این گونه حمل و نقل دستگاه به کارگاه تعمیرات بوسیله متخصصین رایان انجام میشود.

ارائه فاکتور رسمی و گارانتی کتبی سبب می‌‌شود خیال شما بابت کیفیت قطعات مصرفی و کارکرد درست دستگاه در طول مدت گارانتی راحت باشد. یکی از سیاست‌های کاری در مجموعه خدمات تعمیر تلویزیون / تعمیر سینمای خانگی امداد رایانه ارائه گارانتی طولانی مدت است.این نوع ارائه گارانتی سبب ادامه ارتباط مصرف کننده با متخصصین بخش تعمیرات خواهد شد. ضمن اینکه ما معتقدیم اگر دستگاهی به درستی تعمیر شود تا مدت زیادی نیاز به تعمیر و سرویس نخواهد داشت.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون بلوار فردوس

بلوار فردوس در غرب تهران به محله های کوچک تر زیادی تقسیم میشود و به همین دلیل نیازمند خدمات ویژه ای میباشد.نمایندگی تعمیرات تلویزیون بلوار فردوس در مجموعه امداد رایانه خدمات ویژه ای را جهت رفاه حالا ساکنین این منطقه در پیشنهاد گرفته میباشد.تعمیرات تلویزیون در برندهای مختلف سونی، سامسونگ، ال جی، پاناسونیک و تعمیرات تخصصی انواع سینمای خانگی و دی وی دی پلیر در برندهای مختلف سامسونگ، ال جی، سونی و پاناسونیک از مجموعه خدمات این بخش میباشد.

ساکنین ارجمند محدوده بلوار فردوس شرق و غرب در گونه نیاز به خدمات با متخصصین امداد رایانه تماس بگیرید. شما در نخستین تماس مناسب با نوع مشکل و نیاز خود می‌توانید با متخصصین تعمیرات تلویزیون / تعمیر سینمای خانگی / تعمیر دی وی دی پلیر مشاوره داشته باشید.در مشاوره تعمیرات با متخصصین تعمیر تلویزیون غرب تهران اطلاعات کاملی از عیب یابی و مراحل تعمیر و قیمت تقریبی مورد نیاز دریافت خواهید نمود. برای مشاوره با متخصصین تعمیرات امداد رایانه این جا کلیک نمایید.

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی و دی وی دی پلیر غرب تهران

بخش دیگری از خدمات گروه تخصصی امداد رایانه در غرب تهران ارائه خدمات مربوط به تعمیر سیستم‌های صوتی مثل تعمیر دی وی دی و یا تعمیر سینمای خانگی میباشد.بسیاری از مراکز تعمیر لوازم صوتی و تصویری بصورت جانبی به تعمیر این دستگاه ها می پردازند ولی با توجه به اهمیت این دستگاه ها در بین لوازم منزل، بخش ویژه ای در مجموعهامداد رایانهارائه خدمات مربوط به این بخش را بعهده دارد.

خدمات نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی و دی وی دی پلیر غرب تهران عبارتند از :

-تعمیر انواع سینمای خانگی و دی وی دی پلیر ال جی، سامسونگ، سونی، پاناسونیک، فیلیپس
-تعویض اپتیکال بلاک فابریک انواع سینمای خانگی و دی وی دی با گارانتی شش ماهه
-نصب USB و فلش خور نمودن و نصب بلوتوث روی انواع سینمای خانگی و ضبط خانگی قدیمی
-رفع ایراد باز و بسته شدن درب سینمای خانگی
-رفع ایرادهای مختلف protection , f61 , c3100 , push power protect در دستگاه های مختلف
-نمایندگی تعمیر تلویزیون امداد رایانه در محدوده صادقیه
-امروزه تلویزیون‌ها یکی از لوازم‌خانگی مهم در منزل می‌باشد، ولی امکان دارد برای شما هم پیش‌آمده باشد که هنگام استفاده از تلویزیون متوجه بروز مشکل یا خرابی آن شده باشید، دراین گونه وجود ۱ تعمیرکار متخصص تلویزیون ضرورت پیدا می‌‌کند.

-مجموعه امداد رایانه با داشتن تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای که تمامی دوره‌های آموزشی را گذرانده‌اند، نیاز شما را برطرف می‌کند؛ بنابراین فقط کافیست با شماره‌های شرکت تماس بگیرید تا دراسرع‌وقت تعمیرکار موردنظر به منزل شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران

تعمیرکار تلویزیون در صادقیه

باتوجه‌به این که تلویزیون‌ها دارای برند مدل‌های مختلفی می‌باشند، تعمیر هریک از آن‌ها نیاز به خدمات تخصصی مخصوص به خود می‌باشد، پس حضور یک تعمیرکار مجرب و حرفه‌ای امری لازم می‌باشد؛ در این گونه نگران این موضوع نباشید، زیرا تعمیرکاران خبره شرکت امداد رایانه به دلیل داشتن دانش و آگاهی کافی نسبت به تعمیر انواع تلویزیون‌ها آمادگی ارائه برترین خدمات را در کوتاه‌ترین وقت ممکن به شما مشتریان عزیز دارند.

از ویژگی‌های تعمیرکاران متخصص در مجموعه تعمیر تلویزیون غرب تهران امداد رایانه می‌توان به تسلط و دانش بالای این تعمیرکاران در زمینه تعمیر انواع تلویزیون‌ها در تمامی برندها و مدل‌ها، داشتن تعهد کاری، داشتن سابقه کاری درخشان، دقت بالا، وقت‌شناسی، رفتار متناسب و…اشاره نمود. ضروری به ذکراست مسئولیت تمامی خدمات ارائه شده بوسیله تعمیرکاران مجموعه برعهده شرکت می‌باشد.

مطالب مرتبط :

تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران

تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران : تعمیرات تلویزیون امداد رایانه جز تعمیرگاه های مجاز تلویزیون میباشد. در صورتی که برای تعمیر لوازم جانبی تلویزیون تان نیازمند متخصصانی خبره میباشید میتوانید با نمایندگی های ما تماس بگیرید .تکنسین های تعمیرات تلویزیون امداد رایانه دانش خود را مطابق با تکنولوژی ها و فن آوری های روز دنیا بروز کرده و برترین دستاورد ها را در این زمینه ارائه می بدهند.

تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران وارایه ی کلیه ی خدمات 

تلویزیون شما دچار مشکل شده میباشد و نیاز به ۱ تکنسین تعمیر تلویزیون در نزدیکی خود دارید؟تعمیرات تلویزیون امداد رایانه به شما نظر میکند که از تعمیر تلویزیون تان بوسیله خودتان دست بردارید.زیرا شما نمی خواهید وسایل الکتریکی خود را خراب نمایید.این موضوع می تواند موجب نا امنی شما شود و آسیب بیشتری به تلویزیون شما وارد بکند.دوم این که سپردن تلویزیون تان به ۱ تعمیرکار از تعمیرکاران تعمیر تلویزیون فاران سرویس برای تشخیص مشکل تلویزیون تان اغلب ارزان تر از جایگزینی تلویزیون شماست.(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)

با تعمیرات درست تلویزیون بوسیله مجموعه ی تعمیرات تلویزیون امداد رایانه شما میتوانید در هر وقت که می خواهید عکس مورد پیشنهاد خودتان را از تلویزیون داشته باشید.(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)

تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران

تعمیرات تلویزیون امداد رایانه در نزدیکترین جا به شما

برترین جا برای تعمیرات تلویزیون شما تعمیراتی میباشد که در نزدیکی منزل شما قرار دارد.تعمیرات تلویزیون امداد رایانه مجموعه ی سیاری را فراهم نموده میباشد که در گونه نیاز شما فورا در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز را به شما ارائه میدهد.تعمیرات تلویزیون امداد رایانه نامی آشنا در تعمیرات تلویزیون میباشد.مشتریان گرامی برای درج در خواست می توانند از شماره های تماس ما استفاده کنند و یا فرم درخواست آنلاین را از مجموعه ی تعمیرات تلویزیون امداد رایانه درخواست کنند.

ما مفتخریم با داشتن تیمی گسترده ، متبحر و کارآزموده به انجام کلیه خدمات تلویزیون طبق زمانیکه شما تعیین می نمایید بپردازیم.تعمیرات تلویزیون امداد رایانه خدمات پس از فروش تلویزیون را به شما ارائه میدهد.جهت کسب اطلاعات بیش و آگاهی از مراحل کاری با شماره های ما تماس بگیرید.دفاتر نمایندگی تعمیرات تلویزیون امداد رایانه پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان عزیز میباشد.تعمیرات تلویزیون امداد رایانه ذیل پیشنهاد مجرب ترین تکنسین ها میباشد.

از قطعات فابریک و اورجینال شرکتی استفاده میکند و دارای ضمانت نامه رسمی میباشد.این خدمات در کوتاه ترین وقت در منزل شما گونه میگیرد.تعمیر تلویزیون امداد رایانهدر پیشنهاد دارد که تمامی خدمات مربوطه بوسیله تعمیرکار آموزش دیده برند تلویزیون شما گونه گیرد.تعمیرات تلویزیون امداد رایانه خدماتی را برای رفاه حالا مشتری ارائه میدهد که به باعث آن دیگر نیازی نیست شما محصول تعمیری خود را به تعمیرگاه ببرید.

چه چیزی تعمیرات تلویزیون امداد رایانه را متفاوت می سازد ؟
مهم نیست که تلویزیون تان را از کجا خریده اید ، کارشناسان ما آماده هستند تا آن را برای شما برطرف کنند.

شما میتوانید هر چیزی را به ما (نه به معنای واقعی کلمه) بسپارید.(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)

تلویزیون کار نمی کند؟

وحشت نکنید – متخصصان ما در این جا برای یاری به رفع سریع آن هستند تا بتوانید دوباره به تماشای نمایش های مورد علاقه خود بپردازید.

مشکلاتی مانند:

مشکلات صدا

مشکلات صفحه

پیکسل موجود نیست

صفحه روشن نمی شود

مسائل تنظیم

با توجه به هزینه تلویزیون و قطعات آن ما هزینه گذاری تلویزیون شما را تعیین می‌کنیم.آن را به مراکز خدماتی مان می سپاریم و یا اگر برای شما مقدور میباشد در خانه خود در زمانیکه برای شما متناسب میباشد به تعمیرات مربوطه میپردازیم.مهم نیست که تلویزیون خود را از کجا خریده اید.تعمیر تلویزیون امداد رایانه هنوز هم می تواند به شما یاری بکند.قیمت تعمیر تلویزیون بوسیله تعمیرات تلویزیون امداد رایانه شامل پایان قطعات و نیروی کار میباشد.

عیب های متداولی که برای همه تلویزیون ها امکان دارد رخ دهد به شرح ذیل است:

لطفا ً توجه داشته باشید:
با وجود این خطا ها ، لطفا ً به تعمیرات تلویزیون امداد رایانه زنگ بزنید تا در منزل از آن بازدید شود.

-تلویزیون نمی تواند در حالت آماده بکار قرار بگیرد چراغ روشن نمی شود و نمی تواند به وضعیت روشن تغییر پیدا بکند.
-تلویزیون نمی تواند در حالت آماده بکار قرار بگیرد ، کد خطایی چشمک میزند -لطفا پیش از مکث تعداد چشمک ها را بشمارید و همین تعداد را به ما اطلاع بدهید.
-تلویزیون عکس دارد ولی هیچ صدای قابل مشاهده ای ندارد (صدا امکان دارد وجود داشته باشد) ولی وضعیت آماده بکار نشان میدهد تلویزیون روشن میباشد (شکست نور پس زمینه)یک سوکت هدفون را به تلویزیون خود وصل نمایید ببینید آیا صدا دارد یا ۹ و به ما اطلاع بدهید.
-خطوط یا تداخل در عکس.
-تعداد زیادی نقطه‌های چشمک‌زن رنگ تک رنگی ( اغلب قرمز ) که سطح عکس تلویزیون پلاسما پوشانده میباشد.

تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران
-تلویزیون در حالت عادی خود میباشد و بعدا بعد از ۱ دوره زمانی خاموش می‌شود – اغلب اوقات گرما موجب میشود که این عیب رخ دهد.تلویزیون را از برق جدا نمایید و ۱۵ دقیقه منتظر بمانید و تلویزیون را روشن می‌کند و آیا تلویزیون تا مدت بیشتری روشن می ماند ؟ لطفا ً در مورد نتیجه ، زمانیکه با ما تماس می‌گیرید به ما اطلاع بدهید .
-تلویزیون مکررا خاموش و روشن میشود ولی روشن باقی نمی ماند.
-تلویزیون به طور متناوب خاموش و عقب می‌رود .
-عکس منفی می‌شود یا عمدتا ً سبز یا قرمز می‌شود .
-عکس سفید می‌شود و عکس به سختی قابل‌ مشاهده میباشد و به سختی پسندیده به پیشنهاد می‌رسد .(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)
-هیچ تصویری یا صوتی در کار نباشد.

آیا تلویزیون شما مشکل دارد؟

آیا تلویزیون شما دارای مشکلی میباشد که میتوانیم آن را برطرف کنیم؟چه مشکل سخت افزاری ، چه در مؤلفه های آسیب دیده و چه در بلندگو در صورتی که تلویزیون شما عیبی داشته باشد ،تعمیرات تلویزیون امداد رایانه روشهای مختلفی را برای ترمیم محصول تان ارائه میدهد و کارشناسان زبده ای را در اختیار دارد.هر کدام با توجه به برند مورد پیشنهاد شما سرویسها و خدمات متفاوتی ارائه می بدهند.(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)

در تمامی مراحل کارشناسان تعمیرات تلویزیون شرق در کنار مشتری خواهند بود و مشتری را در ارائه خدمات مورد پیشنهاد کمک خواهند نمود.با توجه به بروز رسانی مدل های نو تلویزیون ، امکان دارد نصب و راه اندازی و هم چنین ارائه خدماتی همچون تعمیرات آن ها مشکل باشد.ولی کسانی که در مجموعه ی تعمیرات تلویزیون امداد رایانه مشغول بکار می باشند.همیشه در حالا گذراندن دوره های عملی برای زیاد شدن مهارت و تخصص ضروری هستند.

چطور دریابید که تلویزیون تان نیاز به تعمیر دارد؟

تمامی تلویزیون ها همراه با ۳ ماه ضمانت خدمات می باشند .میتوانید گارانتی اصلی کارخانه خود را هم حفظ نمایید.در صورتی که ضمانت نامه شما به اتمام رسیده باشد ما میتوانیم برترین خدمات را جهت بازیابی هر چه بهتر تلویزیون تان به شما ارائه بدهیم.(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)

مرحله اول:

به روز رسانی نرم افزاری قابل استفاده برای دستگاه تان را بررسی نمایید.

برای نیاز به تعمیر ، به کارشناسان تعمیرات تلویزیون امداد رایانه اعتماد نمایید و راهنمای عیب یابی ما را دنبال نمایید.

مرحله دوم:

اگر محصول شما نیاز به تعمیر دارد ، لطفاً برای ترتیب قرار ملاقات خود به فرم رزرو ما مراجعه نمایید.

مرحله سوم:

وقتی که نیاز به تعمیر تلویزیون خود را تأیید کردید.

۱ تکنسین مجاز تعمیر تلویزیون امداد رایانه در وقت مشخص شده از جا شما بازدید میکند.

مرحله چهارم:

ما محصول شما را مستقیماً در محل تعمیر خواهیم نمود.

تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران

آیا تعمیر تلویزیون بوسیله تعمیرات تلویزیون امداد رایانه مقرون به صرفه است؟

اکثر افرادی که از تلویزیون های LED و LCD استفاده می نمایند ، ترس از خراب شدن آن را دارند.اکثر افراد از این واهمه دارند که جایگزینی قطعات پسندیده و اصلی می تواند برای آن ها پر قیمت و پر دردسر باشد و یا فکر می کنند که نمی توانند آن ها را تعمیر کنند.با این همه ، این مسئله همیشه صدق نمی بکند.با وجود ۱ متخصص پسندیده شما میتوانید تلویزیون تان را بدون هیچ دردسری دوباره تعمیر نمایید و نگران خرید دوباره تلویزیون نباشید.(تعمیر تلویزیون در منزل شرق تهران)

در صورتی که میتوانید تلویزیون خود را تعویض نمایید که پنل آن شکسته شده باشد.لطفاً توجه داشته باشید در مواردی که در اثر ضربه به صفحه جلویی تلویزیون شما آسیب دیده باشد و در نتیجه ترک خورده باشد.به عنوان ۱ تعمیر مقرون به صرفه طبقه بندی نمی شود.دلیل این امر این میباشد که صفحه جلویی یا صفحه تلویزیون ۷۵٪ قیمت تلویزیون را تشکیل میدهد.بنابراین در اکثر موارد جایگزینی تلویزیون در این حالت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر میباشد.

اگر آنقدر بدشانس هستید که به طور تصادفی به صفحه تلویزیون آسیب رسانده اید ، ارزش این را دارد که ضمانت تلویزیون خود را بررسی نمایید.ولی در صورتیکه صفحه تلویزیونتان نشکسته باشد شما میتوانید تلویزیونتان را بدون هیچ دردسری تعمیر نمایید.نگران خرید دوباره تلویزیون نباشید.تعمیرات تلویزیون شرق مرکزی معتبر و دارای مجوز میباشد و شما را در انجام هر ۱ از مشکلات کمک میکند.شما میتوانید از محل ما بازدید کرده و از اعتبار ما اطمینان حاصل نمایید.

مطالب مرتبط :

تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران

تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران : این که تلویزیون شما چه برندی و از چه مدلی میباشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز امداد رایانه آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات تلویزیون شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد پیشنهاد شما با تعیین وقت بوسیله شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اورجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی تلویزیون های led و lcd و سایر مدل ها در سریعترین وقت ممکن به محل شما

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز تلویزیون LED و LCD

تعمیرگاه مجاز تلویزیون ال ای و ال سی دی امداد رایانه بعنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات تلویزیون در انواع برند و مدل به صورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی میباشد. ما در زمینه تعمیر تلویزیون و عرضه خدمات پس از فروش این دستگاه آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و سعی میکنیم که با کیفیت ترین خدمات را با برترین هزینه به مشتریان خود ارائه کنیم.

تعمیرگاه مجاز امداد رایانه دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه های متفاوت و تکنسین های مجربی میباشد که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات تلویزیون led و lcd در انواع برندها و مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده میباشد.هم چنین این مرکز دارای ۳ شعبه واقعی در سطح تهران میباشد که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند.

تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران

از دیگر خدمات قابل توجه تعمیرگاه امداد رایانه میتوان به استفاده از قطعات یدکی اصلی تلویزیون و ضمانت قطعات و هم چنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره نمود. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر بمنظور زیاد شدن هر چه بیش رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنان در پیشنهاد میگیرد.

تعمیرات تلویزیون شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل تلویزیون خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد پیشنهاد شما فرستادن خواهیم نمود.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

تعیین وقت خدمات بوسیله شما

مدت وقت تعمیر تلویزیون شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر میباشد. ولی ما با دارا بودن شعب در پایان نقاط تهران این ضمانت را می بدهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین وقت ممکن انجام شود.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد تلویزیون شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه امداد رایانه تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی امداد رایانه تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام میشود.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

تعمیر در سریعترین وقت

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و درج درخواست تعمیرات تلویزیون خود، تعمیرکار ما در سریعترین وقت ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانیکه شما اعلام می نمایید جهت ارائه خدمات در محل حاضر میشود.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات تلویزیون

در سالهای اخیر، تولیدکنندگان شرکتهای بزرگ لوازم خانگی، به طور گسترده ای به ساخت تلویزیون های هوشمند با ساختارها و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون ها با توجه به قابلیتهای گسترده ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده اند و امکان دارد گاهی دچار اشکال شده و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی شوند. در چنین شرایطی می بایست با نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

از جمله مشکلات احتمالی که امکان دارد برای تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی به وجود آید میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

خاموش و روشن شدن
خاموش و روشن شدن تلویزیون به علت خرابی برد اصلی

دیر روشن شدن تلویزیون
به علت مشکل در کابل برد اصلی

درست کردن هاله سیاه روی عکس
خاموش و روشن شدن خودبخودی تلویزیون و درست کردن هاله سیاه روی عکس به علت مشکل در بک لایت

تاریک و روشن شدن عکس
تاریک و روشن شدن عکس از قسمت بالا یا دوتایی شدن عکس به دلیل وجود مشکل در پنل

قطع شدن عکس تلویزیون
قطع شدن عکس تلویزیون به دلیل خرابی های موجود در برد اصلی و هم چنین قطع شدن عکس تلویزیون چند ثانیه پس از روشن شدن به دلیل مشکل در بک لایت و یا لامپ های ال ای دی داخل پنل

خارج شدن از حالت استندبای
خارج شدن از حالت استندبای به دلیل مشکل برد اصلی

داشتن صدا و نداشتن عکس
داشتن صدا و نداشتن عکس به دلیل مشکل در ۱ لایت

نکته ها مهم در استفاده و نگهداری از تلویزیون ها

بمنظور زیاد شدن کارایی و بالا بردن عمر تلویزیون توصیه میشود نکته ها ذیل را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

-تلویزیون را در مکانی قرار بدهید که از نور مستقیم آفتاب دور باشد و حتی الامکان نور کمتری روی صفحه تلویزیون تابیده شود(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

-تلویزیون را در مکانی قرار بدهید که از دستگاه های حرارتی، رادیاتورها و رطوبت دور باشد.
-مراقب باشید که سوراخ های تهویه پشت تلویزیون پوشانده .نشود تا تبادل حرارتی به راحتی انجام بگیرد.
-تلویزیون را با فاصله مناسبی از دیوار قرار بدهید تا گردش آزادانه هوا به راحتی گونه بگیرد.
-تلویزیون را با پارچه خیلی خیس و تمیز کننده های شیمیایی تمیز نکنید اینکار امکان دارد سبب آسیب رسیدن به پنل تلویزیون شود.
-از وارد شدن هرگونه ضربه به تلویزیون مخصوصا تلویزیون های ال ای دی که ظرافت زیادی دارند خودداری نمایید.
-برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان های برق حتماً از ۱ محافظ و یا ترانس استفاده نمایید.

تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران

قیمت های سرویس و تعمیر تلویزیون LED و LCD

در صورتی که تلویزیون led و lcd شما با مشکلی روبرو شد، بمنظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب تعمیرگاه مجاز امداد رایانه بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید. در نخستین تماس، اول یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی سعی می کنند ایراد دستگاه را بیابند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف کنید.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

در غیر این گونه، میتوانید درخواست نمایید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد پیشنهاد شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.گفتنی میباشد که کلیه قیمت ها و هزینه قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد پیشنهاد اخذ خواهد شد.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

شما میتوانید لیستی از قیمت های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات مربوط به تلویزیون را در جدول ذیل مشاهده نمایید. ضروری به ذکر میباشد که قیمت های زیر مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات میباشد. به دلیل متغیر بودن هزینه قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل تلویزیون، میتوانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع بشوید.(تعمیر تلویزیون در منزل جنوب تهران)

مطالب مرتبط :

 

تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران

تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران : نخستین مرحله ی تعمیر، عیب یابی تلویزیون شما است. متخصصین تعمیر تلویزیون در منزل امداد رایانه با ۱ بررسی دقیق در محل شما، مشکلات دستگاه شما را پیدا خواهند نمود.

تعمیر و تعویض برد مین

مین برد یا برد مادر، همانطور که از اسمش پیداست، حاوی اصلی ترین مدارهای تلویزیون شما است. این قطعه با اتفاقاتی مثل آب خوردگی آسیب می بیند و خرابی آن سبب مشکلات عدیده در دستگاه شما میشود.(تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران)

رفع ایرادات فنی

تصاویر تلویزیون از راه سیم های تخت و منعطفی به نام فلت به پنل آن منتقل میشوند. رشته سیم های داخل فلت با اتصالی یا آب خوردگی خراب میشوند و نیاز به تعویض دارند.

تعمیر خرابی مدار تغذیه

برد پاور تلویزیون قطعه ای میباشد که برق شهری را به برق قطعات الکترونیکی تبدیل میکند. در صورتی که چراغ تلویزیون شما روشن نمی شود مشکل امکان دارد از مدار تغذیه آن باشد.(تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران)

تعویض یا تعمیر بک لایت

وظیفه ی بک لایت (نور پس زمینه) در تلویزیون شما، تولید نور میباشد. نوری که از پنل شما می گذرد و تصاویر را به چشمان شما می تاباند. در گونه خرابی بک لایت، همه یا بخشی از عکس دستگاه تیره میشود.

مراحل تعمیر انواع تلویزیون در امداد رایانه

اول ضروری میباشد تا قبل از مراجعه حضوری به امداد رایانه با مراجعه به سایت این مجموعه از راه شماره های موجود در وبسایت با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و پس از بررسی و درج درخواست شما، در اسرع زمان کارشناسان فنی به محل شما مراجعه کنند

عیب یابی تلویزیون

پس از مراجعه کارشناسان امداد رایانه به محل یا منزل شما تلویزیون ( LED، LCD ,..) به صورت دقیق و تخصصی عیب یابی میشود و مشخص میشود که کدام بخش های تلویزیون شما آسیب دیده! آیا قابل تعمیر میباشد ؟ در گونه قابل تعمیر بودن مقرون بصرفه میباشد ؟ در این مرحله برآورد قیمت به صورت تقریبی به شما اعلام میشود

گارانتی تعمیرات

تعمیرکاران مجرب امداد رایانه با تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارند دستگاه شما را به برترین شکل ممکن تعمیر می کنند. در این مرحله در صورتیکه نیاز به تعویض قطعه ای باشد با هماهنگی و رضایت شما، قطعه را با نمونه اصلی جایگزین می کنند

تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران

تست و تحویل تلویزیون

آخرین مرحله کاری این مجموعه تست و بررسی دستگاه برای تحویل نهایی به مشتری میباشد، تلویزیون در حضور مشتری تست شده و پس از اطمینان از صحت تعمیر، ضمانت نامه ای از سوی امداد رایانه به شما ارائه میشود تا در گونه بروز ایرادات تعمیر شده در مهلت مشخص، بتوانید بدون پرداخت قیمت تلویزیون خود را تعمیر نمایید(تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران)

آیا مرکز خدمات امداد رایانه خدمات خود را گارانتی میکند ؟

تعمیر تلویزیون در منزل با ضمانت همواره از شعارهای اامداد رایانه بوده و همین ویژگی سبب شده تا مخاطبان بیشتری به این مجموعه اعتماد کنندتمامی تلویزیون های تعمیر شده بوسیله متخصصان امداد رایانه دارای گارانتی ۶ ماهه ی تعمیرات است.

بدین گونه که اگر برند تلویزیونی در این مجموعه تعمیر گردد چه گارانتی داشته باشد و چه نداشته باشد تا ۳ ماه آن قطعه ای که تعمیر شده میباشد مجدداً به همان دلیل قبلی ایراد پیدا بکند، مشمول گارانتی پس از تعمیر گردیده و قطعه بصورت رایگان مجدداً تعویض خواهد شد

مزایای استفاده از مرکز خدمات امداد رایانه

بهره گیری از متخصصان حرفه ای و مجرب
استفاده از قطعات اورجینال و اصل
تسلط متخصصان امداد رایانه به انواع برندهای تلویزیون
هزینه منصفانه و حتی پایین تر از اتحادیه
گارانتی تعمیرات به صورت ۶ ماه
استفاده از تجهیزات پیشرفته
عدم دریافت قیمت ایاب و ذهاب
پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته
اعلام قیمت ها به صورت دقیق و شفاف

در نهایت کاهش قیمت ها و صرفه جویی در وقت

قیمت تعمیر تلویزیون در منزل

شاید برای شما هم بارها قبل آمده باشد که تلویزیون یا دستگاه مورد پیشنهاد شما خراب شده باشد ولی با تصور این که سرویسهای ارائه دهنده خدمات تعمیر در منزل قیمت های سنگینی دارند منصرف شده باشی. البته در بعضی موارد شما صحیح تصور کرده اید و این نگرانی را ما درک میکنیمبه راستی قیمت تعمیرات تلویزیون در منزل چقدر میباشد ؟ برای جواب به این پرسش میبایست گفت که تا زمانی که تلویزیون به صورت تخصصی عیب یابی نشود نمی توان به درستی قیمت های آن را مشخص نمود.

ولی تعمیر کار ما این اطمینان را به شما میدهد که پس از بررسی تلویزیون بوسیله تکنسین مربوطه، قطعات معیوب شناسایی شده و پس از بررسی این که آیا امکان تعمیر و استفاده مجدد از قطعه وجود دارد یا خیر، قیمت برآورد میشود. که این تعویض قطعه می تواند با توجه به برند تلویزیون هزینه متفاوتی داشته باشد.

خرید تلویزیون شکسته

گاهی اوقات تلویزیون ها امکان دارد قابل تعمیر نباشند یا در مواردی مثل شکستگی پنل، قیمت تعویض پنل مقرون به صرفه نباشد. در چنین شرایطی در گونه تمایل ما تلویزیون معیوبتان را از شما می خریم و از سایر قطعات سالم آن برای تعمیر دستگاه های سایر مشتریان استفاده میکنیم. برای فروش تلویزیون معیوب خود همین حال میتوانید با  امداد رایانه تماس بگیرید.

متداول ترین مشکلات تلویزیون که امکان دارد برای شما اتفاق بیفتد

تلویزیون هم همچون هر وسیله دیگری امکان دارد بعد از مدتها دچار خرابی شود و این خرابی ها با بروز علائمی خود را نشان می بدهند که این علائم مختص ۱ برند یا مدل خاصی از تلویزیون نمی باشند ولی مسئله ای که در این جا مهم میباشد عیب یابی تلویزیون و رفع آن برای پیشگیری از مشکلات احتمالی میباشد که این امر نیازمند تخصص و مهارت میباشد

تکنسین های اعزامی  تخصص ضروری برای تعمیر انواع برندها ی تلویزیون را دارند و با مشاهده علائم مختلف به سرعت منشا مشکلات را شناسایی و رفع می کنند. در ادامه به معرفی چند مشکل شایع تلویزیون که از سوی تکنسین ها پر تکرار هستند میپردازیم

نداشتن صدا، عکس یا هر ۲ :

زمانی که مشکلاتی همچون قطعی صدا، پرش یا بی کیفیت بودن عکس اتفاق می افتد هر ۱ از این عوامل دلایل مشخصی دارند و نیازمند بررسی تخصصی میباشد

روشن نشدن تلویزیون :

روشن نشدن تلویزیون امکان دارد دلایل متعدی از جمله معیوب شدن بعضی از قطعات و یا عواملی مانند تنظیمات تلویزیون باشد که در این گونه بهتر میباشد با مرکز تخصصی تعمیر و عیب یابی تلویزیون تماس بگیرید

روشن نشدن تلویزیون :

روشن نشدن تلویزیون امکان دارد دلایل متعدی از جمله معیوب شدن بعضی از قطعات و یا عواملی مانند تنظیمات تلویزیون باشد که در این گونه بهتر میباشد با مرکز تخصصی تعمیر و عیب یابی تلویزیون تماس بگیرید

بهم ریختگی رنگ ها در تلویزیون :

بهم ریختگی رنگ در تلویزیون امکان دارد علاوه بر تلویزیون های قدیمی در تلویزیون های نو هم اتفاق بیفتد که این مشکل امکان دارد دلایل مختلفی مانند خرابی قطعه ای بنام ptc داشته باشد که برای بررسی دلایل بهم ریختگی رنگ تلویزیون نیاز به حضور تکنسین و بررسی تخصصی دستگاه میباشد

مشاهده خطوط افقی و عمودی روی تلویزیون:

مشاهده خطوط به صورت افقی و عمودی روی تلویزیون دلایل مختلفی دارد که نیازمند بررسی تخصصی میباشد ولی عمده دلایل این مشکل می تواند از شکستگی پنل تلویزیون باشد که در این گونه میبایست به سرویس کار خبره مراجعه نمایید

عکس تلویزیون دوتایی میباشد :

بروز این مشکل می تواند دلایل بیشماری از جمله مشکل در سیستم نرم افزاری تلویزیون، برد تلویزیون و یا بروز مشکل در حافظه تلویزیون میباشد که پس از بررسی فنی میتوان دلیل این مشکل را پیدا نمود

مطالب مرتبط :